ثبت برند و لوگو از ابزار اساسی تجارت می باشد زیرا با ثبت آن مشتری شما را در بین رقبا تشخیص داده و محصول یا خدمات مورد نظرشان را از بین دیگر کالاها یا خدمات مشابه تشخیص دهد.

با ثبت برند و لوگو  مورد نظرتان قدمی بزرگ در حوزه کسب و تجارت بردارید،کارشناسان مجرب آراکس آماده همیاری شما در این زمینه        می باشند.

مزایای ثبت برندو لوگو:

*تضمین می‌کند که مشتریان می‌توانند محصولات را از یکدیگر تشخیص دهند.

*شرکت‌ها را قادر می‌سازد محصولات‌شان را از یکدیگر متمایز سازند.

*ابزار بازاریابی و اساس ایجاد وجهه و شهرت شرکت‌ها هستند.

*اجازه استفاده از آنها به اشخاص ثالث داده می‌شود و منبع مستقیم درآمد از محل حق امتیازها می‌باشند.

*جزء ضروری موافقت‌نامه‌های اعطای نمایندگی هستند.

* برای دریافت وام مفید باشند.

دلایل ثبت برند ولوگو

در بازار تجارت امروزی برای داشتن تمایز و پیشی گرفتن از رقبا در حوزه کسب رو مار باید برند و لوگویی داشت که شاید تا سال های طولانی محصول و یا خدمات مشخص شما را مشتریان تشخیص داده و آن را از بین نمونه های مشابه بتوانند جدا کنند به همین منظور ثبت برتد و لوگو جایگاه شما را ارتقاء می بخشد.

مدارک لازم ثبت برند و لوگو:

*تسلیم اظهارنامه علامت تنها از طریق فایل الکترونیکی امکان پذیر بوده

*اشخاص حقیقی(شخص): کپی شناسنامه و کپی کارت ملی

* اشخاص حقوقی(شرکت): آخرین روزنامه رسمی دلیل مدیریت کپی شناسنامه و کارت ملی صاحبان امضاء

* مدارك نماينده قانونی: درصورتی که تقاضا توسط نماینده قانونی (وکیل، دارنده یا دارندگان حق امضا برای اشخاص حقوقی و …) به عمل آید مدارک آن ضمیمه گردد.

* ۱۰نمونه گرافیکی یا کپی یا تصویر از علامت درخواستی حداکثر درابعاد ۱۰×۱۰ سانتی متر

*درصورت سه بعدی بودن بودن علامت ارائه علامت به صورت نمونه گرافیکی یا تصویر دوبعدی به نحوی که از شش زاویه متفاوت تهیه و درمجموع یک نمونه واحد را تشکیل دهند.

* ارائه مدارک دال بر فعالیت در رشته مربوط به عنوان مثال جواز اعلامیه تأسیس از صنایع یا پروانه بهره برداری صنایع یا پروانه ساخت وزارت بهداشت درمان وآموزش پزشکی یا پروانه کسب و

* استفاده از حق تقدم: درصورتی که متقاضی یا متقاضیان ثبت بخواهند به استناد تقاضای ثبت یا ثبت خارج ازکشوراز مزایای حق تقدم (حداکثر۶ماه) استفاده نمایند می بایست مدارک مربوط به حق تقدم را همزمان با تسلیم اظهارنامه یا حداکثر ظرف ۱۵روز از آن تاریخ تسلیم کنند.

نسخه ای ازضوابط و شرایط استفاده ازعلامت جمعی و تاییدیه مقام صلاحیت دار شناخته خواهد شد کـه آن را در اداره مالکیت صنعتی به ثبت رسانده باشد. که در این صورت چنانچه شخص دیگر از آن نام و نشان تجاری یا مشابه آن درخصوص کالای مورد نظر استفاده نماید تحت تعقیب کیفـری و حقوقـی قرار خواهد گرفت.

  1. موسسه حقوقی و ثبتی آراکس مفختر است اعلام نماید آماده همیاری شما عزیزلن در تمامی امور ثبتی می باشد کارشناسان و وکلای مجرب آراکس در کمترین زمان و با بهترین هزینه کلیه امور ثبتی شما را مدیریت می نمایند***