ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج والبرز

نخوه ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج و البرز آراکس

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج موسسه حقوقی آراکس

از جمله مواردی که متقاضیان ثبت شرکت های با مسئولیت محدود به آن توجه می کنند عبارت است از :

مدیرعامل شرکت اقرار به دریافت سرمایه کند کفایت میکند و نیاز به واریز سرمایه به بانک نیست .و اعضای هیئت مدیره برای مدت نامحدود انتخاب می شوند و نیاز به تمدید سالانه نیست.سود و زیان نسبت به سهم الشرکه بین شرکا تقسیم می شودو اینکه شرکا نسبت قروض و بدهی تا میزان سهم الشرکه مسئولیت دارند و اجبار به پرداخت تمامی بدهی توسط یک نفر نیست. شاید برای شما نیز اتفاق بیافتد که ندانید شرکت خود را در چه بخشی ثبت نمایید برای اطلاع به بخش فرق بین شرکت سهامی خاص و مسئولیت محدود مراجعه نمایید.

برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود حداقل به 2 نفر بالای 18 سال نیاز است که دارای سوء پیشینه کیفری نباشند و حداقل مبلغ سرمایه برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود یک میلیون ریال است.

در مقاله به تعریف ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج , شرایط تاسیس وثبت آن , مدارک و اسناد لازم به زبانی ساده و شفاف می پردازیم. در صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی در این خصوص می توانید از کارشناسان مجرب گروه حقوقی و ثبت شرکت و برند آراکس اطلاعات لازم را کسب نمایید.شر��یط ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج را از این بخش مطالعه نمایید.

تعریف ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج

شرکت با مسئولیت محدود شرکتی در کرج است که توسط دو یا چند نفر برای بهره گیری از سود مشترک ثبت و تاسیس می شود و سرمایه در آن به شکل سهام نمی باشد و سهامداران آنها به میزان سرمایه یا سهم الشرکه خود نسبت به دیون و قروض شرکت متعهد خواهند بود. قبل یا بعد از اسم  شرکت باید عنوان مسئولیت محدود قید گردد.  همچنین اسامی هیچ یک از شرکا  نباید در نام شرکت ذکر گردد , در غیر این صورت فردی که نام شرکت متضمن نام او باشد شریک ضامن محسوب گردیده و برای وی تعهد اتی در قبال شرکت ایجاد می گردد.برای اطلاع از هزینه ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج به بخش آن مراجعه نمایید.

تنظیم و تدوین صورتجلسات مرتبط با تغییرات در خواستی شرکت و تصویب آن توسط کلیه اعضا هیئت مدیره و سهامداران و امضا ذیل صورتجلسه از اقدامات اولیه در این خصوص می باشد.و پس از آن جمع آوری سایر مدارک لازم جهت ارسال به اداره ثبت شرکتها . 

مدارک ثبت صورتجلسه تغییرات با توجه به نوع آن متغییر می باشد برای مثال چنانچه تغییرات شما در خصوص موضوع فعالیت باشد و این موضوع جدید نیازمند مجوز است علاوه بر آن صورتجلسه و سایر مدارک ثبتی شرکت نیز مورد نیاز می باشد. 

مدت زمان ثبت تغییرات شرکت های با مسئولیت محدود حدودا25  الی 30  روز کاری می باشد البته این مدت زمان با توجه به نوع صورتجلسه ممکن است کمی افزایش و یا کاهش یابد. اگر در مورد ثبت شرکت در کرج در بخش مسئولیت محدود سوالاتی دارید برای اطلاع بیشتر به بخش سوالات متداول ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج مراجعه نمایید.

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج

اصل و کپی شناسنامه و سوء پیشینه از مدارک اولیه ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج میباشد

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج با ما تماس بگیرید.

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج تخصص ماست

اگر در تنظیم اساسنامه شرکت با مسئولیت محدود در کرج خود نیاز به راهنمایی دارید و یا نیاز به مشاوره دارید با وکلای آراکس تماس حاصل نمایید.