ثبت شرکت در چاراویماق

توضیحات تکمیلی ثبت شرکت در چاراویماق

این روزها به دلیل گسترش  اعطای تسهیلات به شخصیت های حقوقی ثبت شرکتهای تجاری بیش از پیش مورد توجه فعالان اقتصادی چاراویماق  قرار گرفته است. شما میتوانند با ثبت شرکت در چاراویماق ارزش و اعتبار فعالیتهای خود را بالا برده و از مزایای فعالیت در قالب شخصیت حقوقی بهره مند شوید. متداول ترین قالب ثبت شرکت در این شهر،شرکت با مسئولیت محدود و ثبت شرکت سهامی خاص می باشد.

مراحل و مدارک لازم جهت ثبت شرکت در چاراویماق

مدارک لازم جهت ثبت شرکت شامل: مدارک شناسایی کلیه اعضاء و گواهی عدم سوء پیشینه می باشد.لازم به ذکر است در صورتی که موضوع فعالیت شرکت نیازمند مجوز باشد باید جهت اخذ آن از سازمان متولی صدور مجوز اقدام کن��د. پس از کارشناسی پرونده،کلیه مدارک فوق الذکر به همراه اوراق شرکت که به امضاء کلیه اعضا رسیده است از طریق پست به اداره ثبت شرکت های چاراویماق ارسال می گردد.

زمان و هزینه ثبت شرکت در چاراویماق

 بعد از تکمیل مدارک توسط متقاضی ثبت شرکت و ارسال آن به اداره ثبت شرکتهای چاراویماق  عموماً ظرف مدت 30 روز کاری ثبت شرکت شما به پایان می رسد و جهت دریافت آگهی تاسیس شرکت می توانید به اداره مربوطه مراجعه نمایید.

  • در صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی و آگاهی های لازم در این خصوص همین حالا با کارشناسان گروه ثبتی و حقوقی آراکس ارتباط برقرار نمایید