ثبت شرکت در کرمان

این روزها به دلیل گسترش امور تجاری ثبت شرکتها تجاری بیش از پیش مورد توجه فعالان اقتصادی کرمان  قرار گرفته است. شما میتوانند با ثبت شرکت در کرمان ارزش و اعتبار فعالیتهای خود را بالا ببرند. از پرکاربردترین قالب ثبت شرکت در این شهر میتوان به ثبت شرکت با مسئولیت محدود و ثبت شرکت سهامی خاص اشاره کرد.اکثر موسسات به ثبت شرکت در تهران و کرج  بسنده می کنند. این در صورتی ست که موسسه حقوقی و ثبتی آراکس بطور تخصصی در زمینه ثبت شرکت در شهرهای دیگر علی الخصوص کرمان فعالیت دارد.

مراحل و مدارک لازم جهت ثبت شرکت در کرمان

مدارک لازم جهت ثبت شرکت تنها مدارک شناسایی کلیه اعضاء هیئت مدیره به همراه گواهی سوء پیشینه می باشد و در صورتی که موضوع فعالیت شما نیازمند مجوز باشد باید آن را نیز تهیه کنید. مابقی مراحل تنظیم اوراق ثبتی و به امضا رسیدن آن توسط کلیه اعضا و ارسال به اداره ثبت شرکتهای کرمان می باشد.

زمان و هزینه ثبت شرکت در کرمان

 بعد از تکمیل مدارک توسط متقاضی ثبت شرکت و ارسال آن به اداره ثبت شرکتهای کرمان  عموما ظرف مدت 30روز کاری ثبت شرکت شما به پایان میرسد و جهت دریافت آگهی تاسیس شرکت نام برده میتوانید به اداره مربوطه مراجعه نمایید.

شرایط ثبت شرکت در کرمان

میزان سرمایه اولیه با استناد به قانون تجارت نمیتواند از 1.000.000 ریال کمتر باشد و حداقل اعضا جهت ثبت شرکت 2 نفر و حداقل زمان ثبت یک شرکت در کرمان 10 الی 15 روز کاری می باشد.

ثبت شرکت توسط گروه ثبتی آراکس:

در ابتدا کارشناسان گروه ثبتی آراکس مشاوره ای کارآمد در این زمینه را به شما متقاضیان ارائه می دهند. بعد از تکمیل مدارک از جانب متقاضی ، مشاوران موضوع فعالیت شرکت شمارا به صورت کاملا تخصصی تنظیم و تدوین می نماید. بعد نوبت به ثبت سامانه ای شرکت از طریق سامانه ثبت شرکتها در کرمان می رسد کارشناسان مجرب و متخصص ما اطلاعات درخواستی در سامانه را وارد کرده و اوراق اساسی شرکت ( اساسنامه ، شرکتنامه ، تقاضانامه ، متن صورتجلسه ) را تنظیم می نمایند. بعد از تایید نام شرکت و ارسال مدارک به اداره ثبت شرکت کرمان وکلای ما روند ثبتی پرونده شما را در اداره مربوطه پیگیری می نمایند و بعد از گذشت 10 الی 15 روز کاری آگهی تاسیس شرکت انتشار می یابد.

  • در صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی و آگاهی های لازم در خصوص ثبت شرکت در استان کرمان همین حالا با کارشناسان گروه ثبتی و حقوقی آراکس ارتباط برقرار نمایید.