ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت در ارومیه

اصولا بعد از انجام ثبت شرکت ممکن است بر اثر وقایع گوناگون موسسین و اعضای هیئت مدیره شرکتها تصمیم به ثبت صورتجلسه تغییرات در شرکت خود بگیرند که از رایج ترین این تغییرات: تغییر دفتر مرکزی ،ورود و خروج اعضاء و.... می باشد.

صورتجلسه تغییرات شرکت در ارومیه :

نکات مهم در ثبت تغییرات شرکت در ارومیه

در ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت و ثبت تغییرات شرکت در ارومیه برخی نکات اجرایی هست که عمل نکردن به آنها موجب عدم پذیرش صورتجلسات تغییرات یک شرکت می شوند. بنابراین در هنگام تنظیم و ثبت و ارجاع یک صورتجلسه در ارومیه باید دقت فراوانی داشت تا از اتلاف وقت و هزینه بیهوده جلوگیری کرد لذا شما می توانید با سپردن مراحل ثبت تغییرات شرکت به شرکت درسا ، خیال خود را از این موارد آسوده کنید با این حال مواردی که موجب رد پذیرش صورتجلسه میشود بطور مختصر و مفید به شرح زیر است:

تنظیم صورتجلسه های جداگانه برای چند تغییر همزمان در شرکت با توجه به نوع صورتجلسه (مجمع عمومی عادی، مجمع عمومی فوق العاده، هیأت مدیره و … )

پذیرش همزمان چندین صورتجلسه و ارسال در یک پوشه و پاکت و درج شماره رهگیری ها بر روی پاکت.

انتخاب صحیح نوع صورتجلسات با توجه به نوع شرکت بسیار مهم و تعیین کننده می باشد. برای مثال انحلال یک شرکت با مسئولیت محدود حتما باید صورتجلسه مجمع عمومی فوق العاده تنظیم شود.

متن صورتجلسه باید کامل و دقیق و عیناً مانند نمونه ارائه شده از اداره ثبت شرکت ها تنظیم شده باشد. در صورت مغایرت با نمونه ارائه شده موجب رد صورتجلسه می‌شود.

اصل صورتجلسه امضاء شده توسط اعضا به اداره ثبت شرکت ها ارجاع شود ، نه کپی یا کپی برابر اصل آن!

در صورت استفاده از خدمات یک وکیل ،  حتما اصل یا کپی برابر اصل وکالتنامه وکیل را به پرونده خود ملحق کنید.

در صورت نیاز به مشاوره و تدوین صورتجلسه های مورد نیاز با گروه آراکس در ارتباط باشید.

مراحل و مدارک مورد نیاز جهت ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت در ارومیه :

اکثر تغییرات شرکتها در مجمع عمومی فوق العاده تصمیم گیری میشود بعد از تنظیم صورتجلسه مجمع عمومی فوق العاده به امضاء تمامی اعضاء هیئت مدیره میرسد و به همراه مدارک به اداره ثبت شرکتهای ارومیه ارسال میگردد.

کلیه تغییرات و تصمیمات شرکت ها طی مجمع عمومی عادی یا مجمع عمومی فوق العاده و یا در جلسات هیأت مدیره برای ثبت تغییرات انجام می پذیرد 

متن صورتجلسه جهت ثبت تغییرات شرکت در ارومیه :

در این صفحه باید متن ثبت تغییرات صورتجلسه تایپ شود. برای جلوگیری از اتلاف وقت می توانید از متون پیش فرضی که در سامانه تعبیه شده است استفاده نمایید. این متون بر اساس آنچه در تصمیمات انتخاب شده است تغییر می کند. برای این کار باید« کلید دریافت متن پیشنهادی رایانه» را کلیک نماییم. همچنین این متون کاملاً قابل تغییر است و قابلیت کپی و الصاق نیز دارد. در این مرحله و پس از تکمیل صورتجلسه کلید پذیرش نهایی می کنیم. 

هزینه و زمان جهت ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت در ارومیه :

زمانی که جهت صدور آگهی صورتجلسه تغییرات شرکت ها لازم است تقریبا 20 الی 25 روز کاری می باشد.

  • در صورت نیاز به مشاورهای تخصصی و تنظیم و تدوین صورتجلسات در استان آذربایجان غربی با ثبت شرکت آراکس تماس حاصل نمایید.