مراحل ثبت شرکت در کرج

  آراکس پیشرو در ضمینه خدمات ثبتی (ثبت شرکت و برند )و حقوقی - مراحل ثبت شرکت در کرج

شرکت از اجتماع دو یا چند نفر با عنوان شریک یا سهامدار تشکیل می شود. این افراد برای یک هدف خاص و کسب درآمد در کنار یکدیگر کار میکنند و ثبت شرکت در کرج اولین قدم برای ایجاد فعالیت است. استان البرز به واسطه تجمیع اکثر اقشار جامعه، هرگونه تفکر و فعالیتی در آن وجود دارد. شهر کرج به عنوان مرکز استان البرز میتواند بهترین جا برای کسب درآمد شما باشد و ثبت شرکت در کرج دلیل معتبر پیشرفت شما است. گروه ثبتی آراکس با سالها تجربه کاری به عنوان برترین مجموعه ثبتی در خدمت شما عزیزان می باشد.در زیر بطور مختصر مراحل ثبت شرکت در کرج را برای شما توضیح خواهیم داد.

مراحل ثبت شرکت در کرج با گروه ثبتی آراکس :

اولین قدم برای ثبت شرکت در کرج ،انتخاب موضوع فعالیت شرکت است. موضوع فعالیت شرکت چیزی است که شرکت برای آن تاسیس گردیده است. هر یک از مدیران باید بر اساس موضوع شرکت فعالیت نمایند و در صورت انجام فعالیت دیگر ،عمل آن ها اثر قانونی ندارد و در صورت زیاده روی یا تعدی کلیه ی مدیران متضامناً مسئول خسارت صاحبان سهام می باشند چنانچه موضوع فعالیت شما نیازمند به اخذ مجوز باشد اخذ مجوز از ارگان های مربوطه ضروری است.
-سپس می بایست نوع شرکت خود را تعیین نمایید.قابل ذکر است شرکت های تجاری مطابق ماده 20 قانون تجارت،می توانند در یکی از قالب های سهامی اعم از خاص و عام،با مسئولیت محدود،تضامنی،نسبی،مختلط اعم از سهامی و غیر سهامی به ثبت برسند.انتخاب نوع و قالب شرکت  به اهداف اعضا در آینده و نوع فعالیت افراد،میزان مسئولیت هر یک از شرکا و تعداد افراد عضو بستگی دارد.
-پس از انتخاب نوع شرکت، می بایست سرمایه شرکت مشخص شود .سرمایه از مهم ترین عوامل تجارت بوده و بزرگ ترین وسیله ی جلب منفعت است.هر شرکت باید دارای سرمایه باشد تا بتواند نتیجه ای از عملیات خود که تجارت است برده و منتفع شود.اهمیت شرکت های تجاری را از سرمایه ی آن ها می توان درک کرد.برای سرمایه حداکثری تعیین نشده و شرکا به هر مقدار که بتوانند ممکن است سرمایه را افزایش دهند. .لازم به توضیح است در قانون تجارت حداقل میزان سرمایه یک میلیون ریال تعیین شده است.
-سپس مدت فعالیت شرکت را تعیین کنید.شرکت ممکن است برای مدت محدودی مثلاَ6 یا 12 سال تشکیل شود و نیز ممکن است برای مدت نا محدودی باشد.در صورتی که برای مدت معین باشد باید آن مدت معلوم گردد و اثر آن این است که با رسیدن تاریخ و انقضا مدت  ، شرکت به خودی خود منحل و برچیده می شود.ماده ی 83 اصلاحی ، هر گونه تغییر در مواد اساسنامه را در صلاحیت مجمع عمومی فوق العاده قرار داده و مسلم است که مدت شرکت نیز یکی از موارد مذکور در اساسنامه است.از این جهت مجمع عمومی می تواند مدت را تمدید و یا این که به ملاحظاتی مدت شرکت را تقلیل دهد.
- مرکز اصلی  شرکت و نشانه ی صحیح آن تعیین گردد.مرکز اصلی شرکت همان مرکز اداره ی آنست که معمولاً مجامع عمومی در آن جا تشکیل و مدیران و بازرسان در آن جا انجام وظیفه می نمایند.مرکز اصلی شرکت که در واقع اقامتگاه شرکت است از حیث ابلاغ اخطاریه ها و دادخواست ها و اوراق رسمی اهمیت دارد و اگر شرکت غیر از مرکز اصلی چند مرکز دیگر برای عملیات فنی یا ...داشته باشد ،  از نظر مقامات قانونی و اشخاص ثالث فقط مرکز اصلی مورد توجه بوده و سایر مراکز مربوط به مناسبات داخلی شرکت است.همین طور اگر شرکت شعبه یا شعباتی داشته باشد و در اساسنامه قید شود باید محل آن ها تعیین گرد.
-سپس می بایست مدارک لازم برای ثبت هر نوع از شرکتی که مورد نظرتان است فراهم گردد.این مدارک می بایست به صورت دقیق تکمیل شود.
پس از تکمیل مدارک گروه ثبتی آراکس تمامی مراحل ثبت شرکت در کرج را از صفر تا صد برای شما انجام خواهد داد.