اداره ثبت شرکتها در شیراز

اداره ثبت شرکتها در شیراز

ثبت آراکس در این مقاله برآنست تا در مورد اداره ثبت شرکت ها در شیراز مطالبی را ارائه نماید مقاله را بخوانید و در صورت مواجه شدن با هر سوال و مسئله ای با مشاوران و کارشناسان ما در ارتباط باشید.

اداره ثبت شرکت ها در شیراز

شرکت ها در حوزه مختلف ادارات ثبت به ثبت میرسند که این ادارات با توجه به آدرس دفتر مرکزی آنها مشخص میشود و تمام فعالیت های شرکت زیر نظر این اداره ثبت شرکت شیراز امکان پذیر می باشد و موسسین انها نمی توانند به حوزه های دیگر این اداره مراجعه کنند.

شما می توانید از طریق آگهی تاسیس و یا روزنامه رسمی شرکت خود اداره ثبت شرکت در شیراز خود را مشخص نمایید.

نحوه ثبت شرکت در اداره ثبت شرکتها در شیراز

نحوه ثبت شرکت در دفاتر ثبت شرکت در شیراز از دو مرحله تشکیل میشود:

  1. مراجعه به وبسایت اداره ثبت شرکتها در شیراز.
  2. ارسال مدارک به اداره ثبت شرکتها در شیراز.

پس از مراجعه به وبسایت اداره ثبت شرکتها شیراز و تکمیل اطلاعات درخواستی در خصوص شرکت و سهامداران و تعیین نام شرکت از طریق سامانه اداره ثبت شرکتهای شیراز اوراق را پرینت گرفته و پس از امضا توسط کلیه افراد اوراق را برای اداره ثبت شرکتهای شیراز ارسال می نمایید.

مراحل ثبت شرکت در شیراز به صورت اینترنتی

اطلاعات شرکا

در این قسمت نام و نام خانوادگی و اطلاعات شخصی که درخواست کننده ثبت شرکت در شیراز یا مؤسسه می باشد ثبت می شود. جایی که شرکت می بایست در آنجا به ثبت برسد «واحد ثبتی» اداره‌ ثبت شرکت میباشد.

نام و اطلاعات شخص حقوقی

اسامی مورد تقاضا در این قسمت ثبت می شود.جهت انتخاب نام باید نامها به ترتیب اولویت ثبت شودند. یعنی 5 نام که در نظر گرفته شده به ترتیب در قسمت تعیین شده قید شود.

موضوع فعالیت

زمینه ای که شرکت قصد فعالیت در آن را دارد در واقع همان موضوع فعالیت شخصیت حقوقی می باشد.برای وارد شدن به این صفحه روی «افزودن موضوع فعالیت» کلیک نکنید.نخست «نوع فعالیت بالاتر» از فهرست مرطوبه ب��ید انتخاب شود.

اطلاعات مرکز اصلی

اطلاعاتی از قبیل کد پستی و شماره تلفن مشخصات پستی شرکت و یا موسسه می باشند که باید لزوما" تکمیل شود.شماره فکس،ایمیل و آدرس از ج��له اطلاعاتی اس�� که باید کامل شود.ادرس دفتر مرکزی باید به طور دقیق پر شود زیرا تمامی نامه های پستی به اأرس قید شده ارسال می شود. در نهایت روی عبارت گ��م بعدی کلیک نمائید تا به صفحه بعد وارد شوید. در این قسمت اطلاعات به شکل اتوماتیک وارد شده و ذخیره خواهد شد.

سرمایه شرکت

در فهرست می بایست نوع سرمایه شخص حقوقی انتخاب شود.برای نمونه سرمایه نقدی یا غیرنقدی یا سهام با نام ویا بی‌نام. سهم یا سرمایه ای که برای شرکت یا موسسه تعیین شده است همان تعداد سهام می باشد.ارزش ریالی هر سهم همچنین باید مشخص شود.

اشخاص

در این قسمت بایست بر روی گزینه ی افزودن شخص جدید کلیک نمائید.در این بخش صفحه‌ای گشوده می شود با عنوان «اشخاص حقیقی و حقوقی» .

افرادی که در موسسه یا شرکت ذی سمت می باشند همان اشخاص می باشند. اولین جای خالی «ردیف» است که افراد بدون منظور کردن سمت خود در شرکت از یک شروع شده و به صورت مسلسل ادامه پیدا می‌کند. فیلد بعدی «نوع شخص» است. که دو قسمت حقیقی و حقوقی دارد. برای نوع شخص حقیقی نام فارسی، نام خانوادگی فارسی، نام پدر فارسی، شماره شناسنامه، جنسیت، تاریخ تولد، شماره همراه و نشانی که فیلدهای اجباری هستند.

در این بخش اطلاعات مربوطه در مورد سهام و سرمایه شخص ثبت می شود.فردی که اطلاعات سهام یا سرمایه او باید قید شود نخست از لیست«اشخاص» انتخاب می شود.

از همراهی شما عزیزان صمیمانه سپاسگزاریم. 

There are no comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :

شروع به جستجو درون سایت

Shopping Cart