ثبت اختراع در کرج
کرج مرکز استان البرز می باشد که یکی از کلان شهرهای کشور ما ایران محسوب می شود . کرج به عنوان چهارمین شهر پر جمعیت ایران محسوب می شود که جاذبه های گردشگری زیادی را در خود دارد . از جمله ازاین جاذبه های بکر و طبیعی می توان جاده چالوس را نام برد . بسیاری از مخترعین در سراسر استان البرز همواره به دنبال راه حلی برای ثبت ایده ها و اختراعات خود هستند. گروه ثبتی آراکس با سالها تجربه در زمینه ثبت اختراع در کرج همراه همیشگی شما می باشد.

تعریف اختراع :

درتعریفی که می توان از اختراع داشته باشیم می شود چنین اذعان داشت که اختراع زاییده فکر بشر و تخیلات انسان می باشد که با اجرایی کردن آن به صحت اختراع می شود پی برد . و درواقع اختراع یک ایده نو و یک فرآیند در طرح و خلق یک ابتکار می باشد . اختراع و ثبت اختراع باعث می شود که بستر مناسبی برای بهبود بخشیدن به  مشکلات فنی که در جامعه ما با آنها رو برو هستیم مواجه شویم . یک مخترع از تمامی حقوق که از اختراع خود به دست می آورد در امر صادرات و واردات بهره مند می شود .
ثبت اختراع در کرج

مزیت های ثبت اختراع در کرج:

ثبت اختراع در کرج مزایای دارد که به آن در ذیل اشاره می شود :
1- دارا بودن یک جایگاه مستحکم در بازار کسب و کار همراه با امتیاز های رقابتی 
2-بدست آوردن یک سود بیشتر برای مالک اختراع ( به این علت که مالک و ثبت کننده اختراع حق انحصاری دارد 3- با صادر کردن اجازه از طرف مالک اختراع به نفرات دیگر مواجه می شود با حاصل درآمد بیشتر 
4- ایجاد فضایی جدید در بازار 
5- بدست آوردن کلیه مزایای بنیاد ملی نخبگان 
زمانی که ثبت اختراع در کرج انجام می شود باید در نظر داشته باشید که مدت زمان و اعتبار برای خلق اختراع به عنوان یک سند  و برگی که به مالک آن تعلق می گیرد 20سال می باشد . شایان ذکر است که مخترعین در طی این 20 سال هر ماه مبالغی را بعد از تسلیم اظهارنامه باید پرداخت نمایند و در صورت عدم پرداخت گواهینامه آنها فاقد اعتبار می شود .
 ورقه اختراع در واقه سندی که برای خلق اختراع به مالک آن تعلق میگیرد. و به استناد قانون ثبت اختراعات از زمان تسلیم اظهارنامه اعتبار آن 20سال می باشد مخترعین باید بدانند در طی این 20سال به طور ماهیانه باید مبلغی را به طور ماهیانه پرداخت نمایند و در صورت عدم پرداخت گواهینامه اختراع فاقد اعتبار می باشد.

شرایط ثبت اختراع در کرج :

از عوامل ثبت کننده اختراع در کرج و یکی از اصلی ترین شروط برای ثبت یک اختراع نوع آوری و جدید بودن آن می باشد ودر تمامی قوانین در زمینه صنعت بای دارا بودن شرایط لازم اختراع به ثبت می رسد مگر اینکه از نظر قانونی رد صلاحیت شده باشد .
مسئولین باید به این امردر زمینه ثبت اختراع در کرج  واقف باشند که یک پشتیبان و حمایت کننده موثر برای مخترعین باشند و با تشویق و گذاشتن راه های مناسب به رشد و خلاقیت این افراد کمک بسزایی داشته باشند.

ثبت اختراع در کرج توسط گروه ثبتی آراکس :

چنانچه لازم است اقدامات ثبتی در راستای اختراع خود در حوزه های ثبتی استان البرز با مرکزیت کرج انجام دهید می توان به :
ثبت اختراع هشتگرد
ثبت اختراع اشتهارد
ثبت اختراع نظر آباد
ثبت اختراع طالقان  اشاره نماییم

سرعت و دقت بالا

سرمشق کسب و کار

همه جا در دسترس و پاسخگو

آخرین اخبار

 • 20 فروردین

  اصلاح ماده 4 آیین نامه اجرایی 13

  مبنی بر حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی در تامین نیازهای کشور و تقویت آنها در امر صادرات

 • 21 فروردین

  سامانه چت آنلاین

  راه اندازی سامانه چت آنلاین مجموعه حقوقی آراکس در جهت راحتی مشتریان محترم

آخرین نظرات کاربران

 • پوریا احمدی

  باسلام و احترام. ممنونم از مجموعه حقوقی پایش بخاطر ثبت برند اینجانب و برخورد و پیگیری پرسنل 

 • امیر بهروزی

  باید گفت یکی از بهترین مجموعه های ثبت شرکت، مجموعه ثبتی آراکس می باشد.