ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج و البرز

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج و البرز

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج و البرز

از جمله مواردی که متقاضیان ثبت شرکت های با مسئولیت محدود به آن توجه می کنند عبارت است از:

مدیرعامل شرکت اقرار به دریافت سرمایه کند کفایت میکند و نیاز به واریز سرمایه به بانک نیست .و اعضای هیئت مدیره برای مدت نامحدود انتخاب می شوند و نیاز به تمدید سالانه نیست.سود و زیان نسبت به سهم الشرکه بین شرکا تقسیم می شودو اینکه شرکا نسبت قروض و بدهی تا میزان سهم الشرکه مسئولیت دارند و اجبار به پرداخت تمامی بدهی توسط یک نفر نیست. شاید برای شما نیز اتفاق بیافتد که ندانید شرکت خود را در چه بخشی ثبت نمایید برای اطلاع به بخش فرق بین شرکت سهامی خاص و مسئولیت محدود مراجعه نمایید.

برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود حداقل به 2 نفر بالای 18 سال نیاز است که دارای سوء پیشینه کیفری نباشند و حداقل مبلغ سرمایه برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود یک میلیون ریال است.

در مقاله به تعریف ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج , شرایط تاسیس وثبت آن , مدارک و اسناد لازم به زبانی ساده و شفاف می پردازیم. در صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی در این خصوص می توانید از کارشناسان مجرب گروه حقوقی و ثبت شرکت و برند آراکس اطلاعات لازم را کسب نمایید.شرایط ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج را از این بخش مطالعه نمایید.

تعریف ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج

شرکت با مسئولیت محدود شرکتی در کرج است که توسط دو یا چند نفر برای بهره گیری از سود مشترک ثبت و تاسیس می شود و سرمایه در آن به شکل سهام نمی باشد و سهامداران آنها به میزان سرمایه یا سهم الشرکه خود نسبت به دیون و قروض شرکت متعهد خواهند بود. قبل یا بعد از اسم شرکت باید عنوان مسئولیت محدود قید گردد. همچنین اسامی هیچ یک از شرکا نباید در نام شرکت ذکر گردد , در غیر این صورت فردی که نام شرکت متضمن نام او باشد شریک ضامن محسوب گردیده و برای وی تعهد اتی در قبال شرکت ایجاد می گردد.برای اطلاع از هزینه ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج به بخش آن مراجعه نمایید.

تنظیم و تدوین صورتجلسات مرتبط با تغییرات در خواستی شرکت و تصویب آن توسط کلیه اعضا هیئت مدیره و سهامداران و امضا ذیل صورتجلسه از اقدامات اولیه در این خصوص می باشد.و پس از آن جمع آوری سایر مدارک لازم جهت ارسال به اداره ثبت شرکتها.

مدارک ثبت صورتجلسه تغییرات با توجه به نوع آن متغییر می باشد برای مثال چنانچه تغییرات شما در خصوص موضوع فعالیت باشد و این موضوع جدید نیازمند مجوز است علاوه بر آن صورتجلسه و سایر مدارک ثبتی شرکت نیز مورد نیاز می باشد.

مدت زمان ثبت تغییرات شرکت های با مسئولیت محدود حدودا25 الی 30 روز کاری می باشد البته این مدت زمان با توجه به نوع صورتجلسه ممکن است کمی افزایش و یا کاهش یابد. اگر در مورد ثبت شرکت در کرج در بخش مسئولیت محدود سوالاتی دارید برای اطلاع بیشتر به بخش سوالات متداول ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج مراجعه نمایید.

شرایط ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج

 1. شرکت با مسئولیت محدود با حداقل 2نفر تشکیل می گردد.
 2. برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود جداقل سرمایه1.000.000 ریال می باشد.
 3. پروسه ثبت شرکت با مسئولیت محدود 20روز کاری می باشد.

مدارک مورد نیاز برای شرکت با مسئولیت محدود در کرج

 1. کارت ملی برابر اصل همه ی سهامداران شرکت ارائه گردد.
 2. رونوشت برابر اصل شناسنامه شرکاء و مدیران ارائه گردد.
 3. تقاضانامه ثبت شرکت با مسئولیت محدود در 2 برگ کامل شود و ذیل تقاضانامه به وسیله ی همه ی سهامداران ارائه گردد.
 4. شرکت نامه در 2 برگ کامل شود و ذیل شرکت نامه به وسیله ی همه ی سهامداران به امضا برسد.
 5. اساسنامه در 2 جلد کامل شود و ذیل همه ی صفحه های آن به وسیله ی همه ی سهامداران به امضا برسد.
 6. صورت جلسه مجمع عمومی موسسین و هیئت مدیره در 2 نسخه که به امضا سهامداران و بازرسین رسیده باشد ارائه گردد.
 7. در صورت نیاز مجوز اخذ و ارائه گردد.
 8.  در صورتی که سهامداران و اعضا هیئت مدیره از بین اشخاص حقوقی باشند تاییدیه هیئت مدیره اشخاص حقوقی سهامدار،مبنی بر غیر دولتی بودن آن
 9. معرفی نامه نمایندگان ارائه گردد هم چنین ارائه رونوشت روزنامه رسمی آگهی تاسیس یا آخرین تغییرات آن الزامی است.
 10. گواهی عدم سوءپیشینه برای همه ی اعضا الزامی می باشد.
 11. ارائه مجوز در صورت نیاز و با توجه به تشخیص کارشناس اداره ثبت شرکت ها ارائه گردد.

مراحل ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج

برای آگاهی و کسب اطلاع در مورد ثبت شرکت با مسئولیت محدود می توانید با مشاوران و کارشناسان ثبت آراکس تماس بگیرید ما شما را در این امر مهم یاری می نماییم.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج با ما تماس بگیرید.

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج تخصص ماست

اگر در مورد تنظیم اساسنامه شرکت با مسئولیت محدود در کرج خود نیاز به راهنمایی دارید و یا نیاز به مشاوره دارید با وکلای آراکس تماس حاصل نمایید.

There are no comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :

شروع به جستجو درون سایت

Shopping Cart