چگونگی ثبت شرکت در اردبیل

اگر قصد سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت در اردبیل را دارید این مقاله را از دست ندهید، ما در این مقاله به مسائل و موضوعات حول محور ثبت شرکت در اردبیل می پردازیم. شما قبل از هر چیز باید یک یا چند شریک برای ثبت شرکت انتخاب نمایید و بعد از آن یکی از 8 نوع شرکت های تعیین شده قانون تجارت را انتخاب نمایید که شامل؛ 1) شرکت سهامی خاص  2) شرکت سهامی عام  3) شرکت با مسئولیت محدود  4) شرکت مختلط سهامی  5) شرکت مختلط غیر سهامی  6) شرکت تعاونی 7) شرکت نسبی 8) شرکت تضامنی که هر کدام از این شرکت ها دارای شرایط و قواعد خاص خود هستند، اما اکثر افرادی که می خواهند در اردبیل از طریق ثبت شرکت برای سرمایه گذاری اقدام کنند به دلیل سهولت در ثبت دو شرکت با مسئولیت محدود و سهامی خاص این شرکت ها را انتخاب می نمایند که ما در ادامه به نحوه ثبت آنها خواهیم پرداخت در صورتی که تمایل به ثبت سایر شرکت ها ی عنوان شده دارید می توانید با تماس تلفنی از نحوه ثبت سایر شرکت ها اطلاعات مورد نظر خود را کسب نمایید. 

 تعریفی که می توان برای شرکت ارائه نمود: 

شرکت از اجتماع دو یا چند شخص اعم از حقیقی و حقوقی برای کسب درآمد برای مدت معین شده یا مدت نا معین تاسیس می گردد، سرمایه شرکت ها با هم متفاوت است و بسته به توافق شرکای شرکت دارد. 

مراحل ثبت شرکت در اردبیل 

مراحل ثبت شرکت تقریباً به یک نحو می باشد قبل از ثبت نام سامانه ای باید چند مورد را انجام دهید، ابتدا باید نامی که با موضوع فعالیت شرکت مطابقت دارد را تعیین کنید. برای ثبت نام سامانه ای در اداره ثبت اسناد و املاک کشور به ترتیب اولیت پنج نام انتخابی را که از سه سیلاب با ریشه فارسی بدون تشابه در سابقه ثبتی شرکت های تا کنون ثبت شده و اینکه برخلاف نظم عمومی نباشد درج کنید. بعد از آن موضوع یا موضوعاتی که شرکت تحت عنوان آن قرار است فعالیت کند تعین می شود. میزان سهام هر یک از اعضاء وسمت آنها باید مشخص گردد.

 برای انتخاب نام شرکت یا سایر جزئیات ثبت شرکت به همکاران ما در مجتمع ثبت شرکت آراکس تماس حاصل نمایید. همچنین خواندن این مقاله خالی از لطف نیست : انتخاب نام شرکت

سایر مراحل شامل: 

 •  ثبت در سامانه @IRSHERKAT.SSAA.IR
 • تنظیم اوراق و اسناد شرکت 
 •  پست مدارک به اداره ثبت شرکت های اردبیل
 • چاپ روزنامه های شرکت 

ثبت آراکس و ثبت شرکت اردبیل

نکاتی که در خصوص ثبت شرکت اردبیل که باید بدانید ؛

 1.  جهت ثبت شرکت در اردبیل باید در نظر داشته باشید که اعضاء شرکت مستخدم رسمی دولت نباشند ولیکن می توانند به عنوان سهامدار در شرکت سهام داشته باشند و علاوه بر این نباید دارای سابقه کیفری باشند زیرا در غیر این صورت در سامانه ثبت شرکت ها با عدم تایید مواجه می شوید البته باید بدانید که این در خصوص موسسات غیر تجاری این امر صادق نمی باشد. 
 2.  شما با هر موضوعی می توانید شرکت به ثبت برسانید اما لازم است بدانید برخی موضوعات در قالب موسسات غیر تجاری فقط قابل ثبت هستند مثل موضوعات آموزشی، موضوعات تحقیقاتی و پژوهشی، موضوعات حقوقی و سایر موضوعات در خصوص ثبت شرکت در اردبیل. 
 3.  برخی موضوعات هستند که باید قبل از ثبت نام تاییدیه  مجوز موضوع را دریافت نمایید، تا بتوانید اقدام به ثبت شرکت در اردبیل نمایید این موضوعات را می توانید مقاله تبیین شده توسط متخصصین آراکس را مطالعه نمایید در این لینک موضوعات فعالیتی که نیاز به مجوز دارند

علاوه بر این جهت نحوه اقدام به اخذ مجوزات در خصوص ثبت شرکت اردبیل به همکاران ما در گروه مشاوران ثبتی آراکس تماس گرفته و از چگونگی آن مطلع گردید. 

مدارک مورد نیاز ثبت شرکت در اردبیل

جهت ثبت شرکت های مختلف مدارک ممکن است کمی متفاوت باشد اما به طور کلی مدارک اثبات هویت اعضا شرکت ، مدارک ثبتی شرکت در دو نسخه به همراه امضا اعضا ، گواهی تایید نام و رید ثبت نام اینترنتی اداره ثبت شرکت از مدارک لازم برای همه قالب های ثبتی می باشد . 

هزینه ثبت شرکت در اردبیل 

هزینه ثبت شرکت به دلیل وجود تفاوت در موضوعات مختلف فرق دارند بنا براین پیشنهاد ما به شما برای اطلاع از هزینه های ثبت شرکت در اردبیل این است که هم اکنون با کارشناسان آراکس تماس بگیرید تا از کم و کیف هزینه های مجتمع حقوقی ثبتی آارکس مطلع گردید. 

نتیجه: 

هر روز یک حساب بانکی است و زمان ارز ماست، پس هیچ کس ثروتمند نیست و هیچ کس فقیر نیست، ما همگی 24 ساعت در اختیار داریم. می توان گفت زمان با ارزش ترین دارایی انسان است و حاصل آن هر چیز که باشد نمی تواند زمان را به ما باز گرداند در حوضه ثبت شرکت در اردبیل شما باید به زمان و هزینه ای که صرف آن می شود توجه نمایید. ما در بازده زمانی حداقل شرکت شما را به ثبت می رسانیم، برای اینکه بتوانید زودتر به اهداف و خواسته هایتان از قبال ثبت شرکت اردبیل برسید این نکته را باید در نظر بگیرید که ثبت یک شرکت توسط افرادی که سالها است در آن حوضه  فعالیت دارند کار معقول تری است تا اینکه افرادی که کم تجربه هستند یا بی تجربه فقط بر مبنای اینکه کاری ندارد! نباید مسئله ای به این مهمی که با درآمدتان سرکار دارد و قرار است در آن سرمایه گذاری کنید را انقدر راحت بگیرید، بنابراین هم اکنون با کارشناسان زبده آراکس تماس حاصل نمایید و از تجربه ما در زمینه ثبت شرکت استفاده نمایید. 

واحدهای اداره ثبت شرکت ها استان اردبیل 

 •  اداره ثبت شرکت در مشکین شهر
 • اداره ثبت شرکت در سرعین
 • اداره ثبت شرکت در خلخال
 • اداره ثبت شرکت در پارس آباد
 • اداره ثبت شرکت در بیله سوار
 • اداره ثبت شرکت در نیر
 • اداره ثبت شرکت در نمین
 • اداره ثبت شرکت در انباران

جهت ثلت شرکت در اردبیل و سایر فرایندهای ثبتی من جمله ثبت برند و ثبت تغییرات شرکت موسسه ثبتی آراکس در خدمت شما عزیزان است.

فرم ارسال نظر

پاسخ دادن به :

با تشکر از ارسال نظر شما . پس از تایید انتشار خواهد یافت .
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

سرعت و دقت بالا

سرمشق کسب و کار

همه جا در دسترس و پاسخگو

آخرین اخبار

 • 20 فروردین

  اصلاح ماده 4 آیین نامه اجرایی 13

  مبنی بر حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی در تامین نیازهای کشور و تقویت آنها در امر صادرات

 • 21 فروردین

  سامانه چت آنلاین

  راه اندازی سامانه چت آنلاین مجموعه حقوقی آراکس در جهت راحتی مشتریان محترم

آخرین نظرات کاربران

 • پوریا احمدی

  باسلام و احترام. ممنونم از مجموعه حقوقی پایش بخاطر ثبت برند اینجانب و برخورد و پیگیری پرسنل 

 • امیر بهروزی

  باید گفت یکی از بهترین مجموعه های ثبت شرکت، مجموعه ثبتی آراکس می باشد.