ثبت شرکت در بندر عباس

بندر عباس به عنوان یکی از شهرستان های استان هرمزگان بزرگ ترین بندر منطقه می باشد در این شهرستان محصولات فراوانی تولید می شود، علاوه بر این به دلیل بالا بودن میزان معاملات در  این بندر اکثر بازرگانان و تجار از سراسر دنیا به آنجا سفر می نمایند، با ثبت شرکت در بندر عباس شما می توانید به جرگه سرمایه گذاران در این شهرستان  اضافه گردید. موقعیت جغرافیایی بندر عباس به دلیل هم جواری دو دریای خلیج فارس و عمان شرایط مناسبی را برای صادرات محصولات و تولیدات داخلی دارد. در این مقاله ما به انواع مهم ترین شرکت ها در اداره ثبت شرکت بندر عباس می پردازیم و چگونگی ثبت آنها را از ابتدا تا انتها بیان می نماییم در هر مرحله می توانید با تماس با متخصصان آراکس از خدمات و مشاوره های ما در حوزه ثبت شرکت بندرعباس اطلاع گردید و پرونده خود را به ما محول نمایید. 

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در بندر عباس 

 اگر قصد ورود به بازار تولید و همچنین صادرات و واردات را دارید می توانید مسئولیت محدود را انتخاب نمایید. در این شرکت یک سری قواعدی از طرف قانون گذار تعریف شده که می توان به تعداد نفرات و میزان سرمایه آن اشاره نمود، از اینکه حداکثر چند نفر میتوانند در این شرکت مشارکت کنند از نظر قانون ممنوعیتی تعریف نشده اما کمتر از دو نفر نمی توانند در آن عضو گردند. 

مراحل ثبت شرکت با مسئولیت محدود در بندر عباس 

  شما در ثبت هر شرکتی باید اقدام به انجام برخی امور نمایید که می توان تعیین نام،  تعیین موضوع، ثبت نام سامانه ای در سامانه ثبت اسناد و املاک، بعد از تایید نام انتخابی، مدارک را جهت ثبت به اد اره ثبت شرکت های شهرستان بندر عباس ارسال نمایید .

برای اینکه بتوانید از مشاوره ها و خدمات ثبتی آراکس در بندر عباس اطلاع کسب کنید هم اکنون با شماره های درج شده بر روی سایت تماس بگیرید. 

مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت بند عباس

 • کپی شناسنامه و کپی کارت ملی همه اعضاء با مهر برابر اصل 
 •  دو نسخه تنظیم شده  شرکت نامه که به امضاء شرکا رسیده باشد 
 • دو نسخه تنظیم شده تقاضانامه که به امضاء همه اعضاء رسیده باشد
 •  دو نسخه اساسنامه تنظیم شده که مطابق فوق به امضاء همه اعضاء رسیده باشد. 
 •  دو نسخه صورت جلسه صورت جلسه موسسین 
تذکر:  یکی از بحث های مهم در شرکت های ثبت شده و افرادی که می خواهند اقدام به ثبت شرکت در بندر عباس  نمایند این است که بعضی  از افراد هستند که کسب و کار خود را در شهرستان دیگری راه اندازی نموده اند حال می خواهند در بندر عباس  فعالیت خود را ادامه دهند، لذا نمی دانند با شرکت ثبت شده قبلی می توانند چنین کاری کنند یا خیر؟ جواب مثبت است و شما دو راه دارید، اول اینکه اگر تمایل دارید شرکت ثبت شده را در همان حوزه فعال نگه دارید می توانید اقدام به ثبت شعبه در بندر عباس نمایید. و اگر می خواهید کلاً نقل مکان نمایید، می توانید با تغییر آدرس شرکت را از یک حوزه ثبتی به حوزه دیگر ثبتی منتقل نمایید در این خصوص هم موسسه آراکس می تواند انتقال شرکت شما از یک حوزه به حوزه ثبتی دیگر را انجام دهد هم اکنون می توانید با ما تماس بگیرید.    

شرکت سهامی خاص در بندر عباس 

به دلیل وجود بسیاری از پالایشگاه های نفتی در بندر عباس خیلی از افراد که می خواهند در حوزه پیمانکاری فعالیت نمایند و از آن طریق بتوانند با این شرکت ها قرار داد ببندند، باید اقدام به ثبت شرکت در بندر عباس نمایند و بهترین گزینه برای شما شرکت سهامی خاص می باشد. در شر کت های سهامی خاص قواعد کمی با شرکت های با مسئولیت محدود متفاوت است، در ان شرکت شما باید حداقل 3 عضو داشته باشید و علاوه براین دو نفر که رابطه خویشاوندی نداشته باشند باید به عنوان بازرس در این شرکت عضو گردند. میزان مبلغی که باید در این شرکت ها آورده شود بسیار مهم است زیرا برای اینکه بتوانید قرارداد با ارگان های دولتی ببندید میزان سرمایه شما برای آنها حائز اهمیت است. 

ثبت شرکت در بندرعباس با موسسه آراکس

مراحل ثبت شرکت سهامی خاص در بندر عباس

1. تعیین نام 

2. تعیین موضوع 

3. ثبت نام سامانه ای در سامانه اداره ثبت اسناد کل کشور

4. تایید نام از سوی اداره

5. اقدام به اخذ گواهی بانک ( این گواهی بعد از تایید نام شرکت از سوی مدیر عامل شرکت به نام شرکت در شرف تاسیس از سوی یکی از بانک های جمهوری اسلامی ایران اخذ می گردد)

6. ارسال اوراق شرکت به اداره ثبت شرکت های بندر عباس 

7. پرداخت هزینه های بانکی 

مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت سهامی خاص

 •  کپی شناسنامه و کپی کارت ملی برابر اصل شده 
 •  آدرس و کد پستی شرکت 
 •  نسخه اظهار نامه که در دو برگ به امضاء اعضاء، بازرسین، سهامداران رسیده باشد
 •  نسخه اساسنامه در دو برگ به امضاء سمت های نام برده رسیده باشد 
 •  صورت جلسه موسس
 •  صورت جلسه هیئت مدیره 

اعضائی که در شرکت می توانند عضو گردند نباید دارای پرونده کیفری باشند و علاوه بر این مستخدم دولت باشند. مشاوران آراکس برای دانستن چگونگی این امور راهنمای شما هستند. 

 ثبت موسسه غیرتجاری 

 قواعد موسسات هم مانند شرکت ها می باشد و صلاحیت ثبت آن هم با اداره ثبت شرکت ها است. تقریباً از قواعد مشترک برخوردارند ولیکن موسسات به دلیل خدماتی بودن بیشتر موضوعاتشان تجاری محسوب نمی شوند علاوه بر این برخی موضوعات هستند که فقط در قالب موسسات قابل ثبت اند، جهت آگهی بیشتر می توانید با مشاوران تخصصی آراکس تماس حاصل نمایید.  

هزینه ثبت شرکت در بندرعباس

هزینه ها همیشه مهم ترین بحث در ثبت شرکت یا موسسه است، که غالب افراد از ان بی اطلاع اند زیرا هزینه ها با هم متفاوت است و این هم به دلیل جزئیاتی است که در شرکت ها می تواند متفاوت باشد بر فرض اگه شما می خواهید یه شرکت تجاری بازرگانی با سرمایه 100000000 ریال داشته باشید و شخصی دیگر بخواهد شرکت پیمانکاری با موضوعاتی اضافه تر با سرمایه ای 5000000000ريال داشته باشد حق ثبت آن نیز متفاوت خواهد بود بنا براین اینکه این موارد کم یا زیاد شوند هزینه ثبت هم به همان میزان کم و زیاد می شود بنابراین می توانید با مشاوران آراکس تماس بگیرید و هزینه ها را استعلام نمایید. 

نتیجه گیری

ثبت شرکت دارای اصول وقواعد متفاوتی می باشد و این امر مستلزم تجربه و دانش در این حوزه است که ما تلاش نمودیم تا حد زیادی از نکات و مواردی را که باید در ثبت شرکت رعایت گردد را به شما اطلاع دهیم فلذا به دلیل وسعت بالای این حوزه نمی توان تمام نکات را در یک مقاله عنوان نمود بنابراین از شما دعوت می کنم هم اکنون با متخصصان و وکلای مجرب آراکس تماس گرفته و اطلاعات خود را تکمیل تر نمایید یا اینکه خدمات ثبت شرکت در بندر عباس را به ما بسپارید . آراکس بیش از ده سال در حوزه ثبت فعال بوده و در تمام این سالها یک اصل را دنبال نموده و آن هم رضایت مندی بالای موکلینش می باشد که به لطف خدا توانستیم به این جایگاه ارزشمند برسیم. 

واحدهای ادراه ثبت شرکت ها استان هرمزگان

 •  اداره ثبت شرکت در بندرلنگه
 •  اداره ثبت شرکت در میناب
 •  اداره ثبت شرکت در قشم
 •  اداره ثبت شرکت در بندر خمیر
 •  اداره ثبت شرکت در جاسک
 •  اداره ثبت شرکت در درگاهان
 •  اداره ثبت شرکت در کیش

موسسه ثبتی آراکس در کلیه شهرهای استان هرمزگان و بندرعباس خدمات ثبت شرکت و سایر خدمات ثبتی را با اقل هزینه و در کمترین زمان ممکن به انجام می رساند. 

فرم ارسال نظر

پاسخ دادن به :

با تشکر از ارسال نظر شما . پس از تایید انتشار خواهد یافت .
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

سرعت و دقت بالا

سرمشق کسب و کار

همه جا در دسترس و پاسخگو

آخرین اخبار

 • 20 فروردین

  اصلاح ماده 4 آیین نامه اجرایی 13

  مبنی بر حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی در تامین نیازهای کشور و تقویت آنها در امر صادرات

 • 21 فروردین

  سامانه چت آنلاین

  راه اندازی سامانه چت آنلاین مجموعه حقوقی آراکس در جهت راحتی مشتریان محترم

آخرین نظرات کاربران

 • پوریا احمدی

  باسلام و احترام. ممنونم از مجموعه حقوقی پایش بخاطر ثبت برند اینجانب و برخورد و پیگیری پرسنل 

 • امیر بهروزی

  باید گفت یکی از بهترین مجموعه های ثبت شرکت، مجموعه ثبتی آراکس می باشد.