برترین ثبت شرکت در تبریز

برترین ثبت شرکت در تبریز

در دنیای فعالان بزرگ اقتصادی مهمترین اصل،  شراکت برای ورود به این حوزه است ،که بدون یک  تیم قوی و یک کار تیمی اصولی این مهم صورت نخواهد گرفت ، این مقاله تحت عنوان ثبت شرکت در تبریز تبیین شده تا بتوانیم مراجعان گرامی که قصد ثبت شرکت در تبریز را دارند در خصوص قواعد و قوانین مرتبط در این حوزه مطلع گردانیم. کارشناسان ثبت آراکس در این حوزه دوش به دوش شما پیش خواهند آمد از مشاوره ،تعیین نام ، اجرای پرونده ثبتی شما تا اخذ آگهی تاسیس و چاپ روزنامه های تاسیس شرکت شما در کمترین زمان توسط تیم آراکس  صورت می گیرد. 

ثبت شرکت کار دشواری نیست اما اصول و مقررات خاص خود را دارد که باید به متخصصان در این حوزه حتماً مراجعه نمایید ، ثبت شرکت باید با مشارکت حداقل 2 نفر  انجام گیرد که با توجه به انواع شرکت ها این تعداد می تواند متفاوت می باشد . 

هزینه ثبت شرکت در تبریز 

 هزینه ثبت شرکت تبریز بسته به نوع و میزان سرمایه مدنظر اعضاء هر شرکت و موضوعات خاص در این حوزه و سایر موارد مربوطه متفاوت است که می توانید با تماس با متخصصان آراکس از هزینه های مربوط به ثبت شرکت در تبریز اطلاع کسب نمایید.

مراحل ثبت شرکت در تبریز

برای ثبت شرکت باید یک سری مراحلی طی گردد که عبارت است از: 
 پس از ورود اطلاعات درخواستی که شامل مشخصات شرکت و اشخاص آن در سامانه ثبت است باید تایید نام شرکت انجام شود و سپس باید مدارک ثبت شرکت به اداره ثبت شرکت تبریز ارسال گردد و در صورت پذیرش آن ها باید پس از ابلغ مجدد در سایت به آن اداره جهت تحویل اسناد ثبت شرکت مراجعه نمود .
اطلاعاتی که در هنگام ثبت نام الکترونیک در سایت اداره ثبت شرکت وارد می کنید شامل  این موارد می باشد : اطلاعات عمومی شرکت مثل تاریخ ثبت و تقاضای ثبت ، آدرس ، تلفن و کد پستی شرکت  شرکای آن ، نوع شرکت ، عمر یا مدت زمان شرکت ، موضوع فعالیت شرکت ، سرمایه اولیه و سهم الشرکه یا سهام هر یک از اعضا از این سرم��یه که نشان دهنده مقدار تعهد آن ها در سود و زیان شرکت است ، چند نام برای شرکت که پس از بررسی کارشناسی یکی از آن ها با ابلاغیه اینترنتی تایید می گردد . 

نکته : اشخاص شرکت نباید سو پیشینه کیفری داشته باشند . این مورد به صورت خودکار از سوی اداره ثبت استعلام می گردد و اگر شریک شما دارای سابقه باشد ولو اینکه شما خبر نداشته اید ثبت شرکت شما رد می شود و باید جهت رفع سو سابقه اقدام شود یا شخصی را جایگزین کرده و دوبره ثبت نام سامانه انجام دهید . 

چه شرکتی ثبت کنیم ؟ 

این مسئله به موارد گوناگونی بستگی دارد مثل اینکه بخواهید با چه موضوعی فعالیت کنید، یا اینکه چه اهدافی را در آینده بخواهید دنبال کنید.  مثلا اگر قرار است در آینده وارد مناقصات و مزایدات شوید علی الاصول نمی توانید با شرکت با مسئولیت محدود به هدفتان برسید ، یا اینکه اگر بخواهید در حوزه صادرات و واردات فعالیت کنید شرکت با مسئولیت محدود گزینه مناسبی برای شما می باشد،  یا اگر بخواهید در حوزه تعاونی تولید و تعاونی توزیع کار کنید قطعاً نیاز به ثبت شرکت تعاونی دارید. 
مختصر توضیحی راجع به مهمترین شرکت ها در حوزه ثبت شرکت در تبریز 
1.ثبت شرکت مسئولیت محدود : قواعد مربوط به ثبت این نوع شرکت میزان سرمایه حداقلی است که به میزان 1000000ريال معادل یک میلیون ریال می باشد که این سرمایه اعتباری است نه حقیقی ، از نظر اکثر در مورد تعداد نفرات  این شرکت محدودیتی وجود ندارد، اما کمتر از دو نفر قابل ثبت نمی باشد.

  ثبت شرکت در تبریز با ثبت آراکس
2.ثبت شرکت سهامی خاص : عمده موضوعی که در این خصوص به ثبت می رسد موضوعات پیمانکاری می باشد اما در حوزه های دیگر هم مورد استقبال قرار می گیرد، تعداد نفرات این نوع شرکت با حداقلیت 3 نفر و حداکثریت تعریف نشده از سوی قانون می باشد . میزان سرمایه این نوع شر کت ها با حداقل 1000000ريال معادل یک میلیون ريال باشد که هر چقدر میزان کل سرمایه باشد 35% از آن در حسابی به نام شرکت در شرف تاسیس مسدود می گردد تا زمانی که شرکت به ثبت برسد .جهت دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص این نوع شرکت پیشنهاد می کنیم این مقاله را مطالعه نمایید : ثبت شرکت سهامی خاص 
3.ثبت شرکت تعاونی : این شرکت ها در دو نوع تعاونی تولید و تعاونی توزیع هستند که طبق قواعد بخش تعاونی می باشند و موضوعات تعریف شده آن براساس قانون بخش تعاونی است. تعداد اعضاء این نوع شرکت7نفر می باشند که سه نفر عضو هیئت موسسین می باشند که یک نفر به عنوان نماینده تام الاختیار شرکت به اداره کل تعاون معرفی می گردد ، اساسنامه این نوع شرکت ها باید مطابق قواعد و قوانین بخش تعاونی باشد و در این نوع شرکت ها طرح پیشنهادی برای ضرورت تشکیل تعاونی باید تبیین گردد. در ثبت شرکت های تعاونی کسانی که می خواهند در این نوع شرکت عضو شوند مهارت ها آنان مشخص گردد علاوه بر آن نیز باید معلوم شود سرمایه این شرکت چگونه تهیه شده و میزان سهام مربوط به اعضاء چقدر است . (برای اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید به لینک مربوطه برای مقاله ثبت شرکت تعاونی مراجعه نمایید یا به کارشناسان آراکس متصل گردیدتا مشاوره رایگان ما استفاده نمایی
د. )

مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت تبریز

 • کپی شده برابر اصل مدارک اثبات هویت اشخاص شرکت در شرف تاسیس 

به همراه ابلاغیه های تایید اسم و ثبت نام الکترونیک و مدارک ذیل که به امضا اعضا رسیده اند. 

 • اظهار نامه  (سهامی خاص)
 • تقاضا نامه (شرکت مسئولیت محدود) با امضا اعضای شرکت
 • شرکت نامه (شرکت با مسئولیت محدود)
 • اساسنامه  ( انواع شرکت )
 • اصل گواهی بانک واریز سرمایه (سهامی خاص)
 • صورت جلسه مجمع عمومی موسس 
 •  صورت جلسه هیئت مدیره (سهامی خاص)

نتیجه : 
مجموعه ثبت آراکس ،آماده ارائه مشاوره و خدمات شایان در حوزه ثبت شرکت،برند، طرح صنعتی ، اختراع و دیگر خدمات مرتبط در حوزه ثبت با بیش از ده سال سابقه است ، لبخند رضایت شما پس از  کار با موسسه ثبتی آراکس ما زینت بخش کار ماست . ما مفتخریم  که از وجود بهترین ها در مجموعه آراکس و ارائه بهترین خدمات ثبت شرکت تبریز بهره مند هستیم . این فرصت را از دست ندهید با یک تماس ساده می توانید از تخصص و تجربه گروه متخصصین آراکس استفاده کنید، از اینکه این مقاله را تا پایان دنبال نمودید سپاسگذاریم. 

واحدهای  اداره ثبت شرکت ها استان آذربایجان شرقی

 1. ثبت شرکت در آذرشهر
 2. ثبت شرکت در اهر
 3. ثبت شرکت در اسکو
 4. ثبت شرکت در بستان آباد
 5. ثبت شرکت در بناب
 6. ثبت شرکت در تبریز
 7. ثبت شرکت در جلفا
 8. ثبت شرکت در چاراویماق
 9. ثبت شرکت در خداآفرین
 10. ثبت شرکت در سراب
 11. ثبت شرکت در شبستر
 12. ثبت شرکت در عجب شیر
 13. ثبت شرکت در کلیبر
 14. ثبت شرکت در مراغه
 15. ثبت شرکت در مرند
 16. ثبت شرکت در ملکان
 17. ثبت شرکت در میانه
 18. ثبت شرکت در ورزقان
 19. ثبت شرکت در هریس
 20. ثبت شرکت در هشترود
 21. ثبت شرکت در هوراند

ثبت شرکت آراکس مفتخر است که سال ها در حوزه ثبتی خدمتگزار هم وطنان عزیز در سراسر ایران بوده است و کلیه خدمات ثبتی را در همه نقاط کشور عزیزمان ایران ارائه نموده است . یکبار با ثبت آراکس کار کنید  تا همیشه خاطره خوب این همکاری زیبا در ذهنتان نقش ببند . 

There are no comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :

شروع به جستجو درون سایت

Shopping Cart