مزیت ثبت شرکت در کرمان

شرکت ها برای توسعه بازار اقتصاد و کسب سود و معرفی خود به بازار های داخلی و خارجی ایجاد می گردند، نحوه ثبت شرکت طبق قوانین داخلی و سر زمینی هر کشور متفاوت است و هر کشوری تعریف خود را در این زمینه دارد . گروه تخصصی ثبت آراکس قصد دارد در این مقاله به اهمیت ثبت شرکت در کرمان و چگونگی و قواعد حاکم بر اداره ثبت اسناد و املاک کرمان بپردازد. اگر تمایل به ثبت شرکت کرمان را دارید این مقاله را تا انتها دنبال نمایید. شما با خواندن این مقاله نیازی به کسب اطلاعات بیشتر در حوزه ثبت شرکت در کرمان نخواهید داشت. 

برای ثبت شرکت در کرمان از کجا باید شروع کنیم؟

پاسخ به این سوال کارچندان دشواری نیست ابتدا شما باید اطلاعات کافی در مورد انواع شرکت ها و نحوه ثبت آنها و قواعد مربوطه را کسب نمایید برای این امر یا باید دوره های تخصصی در این زمینه را دیده باشید ،که بسیار کار بیهوده ای است که برای ثبت یک شرکت از این راه وارد شوید ، بنابراین راه دوم راه معقولانه تری می باشد که  کمک از افراد متخصص و کار کشته در این زمینه است، اتفاقاً آدرس را درست آمدید هم از این مقاله اطلاعات جامعی کسب می کنید و هم از تخصص کارشناسان خبره آراکس می توانید استفاده نمایید .  

انواع شرکت ها که در کرمان قابل ثبت است عبارت است از: 

1. شرکت سهامی خاص 

2. شرکت با مسئولیت محدود 

3. شرکت سهامی عام 

4. شرکت مختلط سهامی و غیر سهامی 

5. شرکت نسبی

6شرکت تضامنی

7. شرکت تعاونی 

اکثر شرکت های ثبت شده در ایران توسط اشخاص حقیقی تحت عنوان شرکت با مسئولیت محدود و سهامی خاص و تا بخشی شرکت های تعاونی  می باشند، که در ادامه توضیح اجمالی در خصوص این شرکت ها نحوه ثبت و مدارک و ملزومات ثبتی آنها خدمت شما ارائه می نماییم پس ما را تا انتها دنبال نمایید . 

مراحل ثبت شرکت سهامی خاص در کرمان  

در این نوع شرکت ها ابتدا باید شما موضوع فعالیت و 5 نام به ترتیب اولویت مورد علاقه خودتان تعیین کنید  ، سپس باید مدارک مورد نیاز جهت ثبت را که در ادامه این مقاله می خوانید را تهیه کنید ، پس از آن وارد سامانه اینترنتی اداره ثبت اسناد و املاک کل کشور شده و در هر مرحله اطلاعات درخواست شده را وارد نمایید و مدارک و ملزومات را آپلود کنید، بعد از آن یک چای بریزید نوش جان کنید  و منتظر تایید یا رد نام مورد درخواست توسط سامانه اداره ثبت شوید.

 در صورتی که نام منتخبتان رد شده بود مجدد در خواست نام جدیدی دهید و در غیر این صورت میتوانید به بانک مراجعه نمایید و درخواست 35% از سرمایه کل که نباید از 1000000 ریال کمتر باشد را از سوی بانک نمایید ، بانک گواهی مبنی بر ایجاد حساب به نام شرکت سهامی خاص در شرف تاسیس  با بلوکه کردن 35% از سرمایه کل می نماید ، بعد از آن تمام آوراق و اسناد این شرکت باید به امضاء کیه اعضاء شرکت که شامل مدیر عامل، رئیس هیئت مدیره و نائب رئیس می باشند علاوه بر این اگر سهامداری هم باشد باید امضاء نمایند و همچنین بازرسین شرکت سهامی هم باید اوراق را امضاء کنند ( لازم به ذکر است که در شرکت های سهامی خاص تعداد اعضاء از 3 نفر نباید کمتر باشد وانتخاب  2 بازرس هم الزامی می باشد ) اوراق به اداره ثبت شرکتهای استان کرمان ارسال می گردد ، پس از یک هفته آگهی تاسیس این شرکت صادر می شود. 

مدارک لازم  ثبت شرکت سهامی خاص  در کرمان

رونوشت برابر اصل مدارک شناسایی تمام اعضاء سهامداران و بازرسین _ دو کپی از اظهارنامه _ دو کپی از اساسنامه _ اصل گواهی بانک _ دو کپی از صورت جلسه مجمع عمومی موسسین _ دو کپی از صورت جلسه هیئت مدیره 

موسسه ثبتی آراکس

مراحل ثبت شرکت با مسئولیت محدود 

در این شرکت هم باید ابتدا موضوع مورد نظرتان را انتخاب و 5 نام به ترتیب اولویت تان انتخاب کنید، و بعد از تهیه مدارک مورد نیازجهت ثبت شرکت در کرمان  سپس وارد سامانه اداره ثبت اسناد و املاک شوید و ورود اطلاعات نمایید ( در صورتی که با سامانه اداره ثبت اسناد آشنا نیستید و نمیدانید چگونه می توانید ورود اطلاعات کنید به مقاله تصویری که توسط تیم متخصص در گروه آراکس برای شما عزیزان تبیین شده رجوع نمایید لینک )در نهایت طی چند روز پاسخ تایید یا رد نام منتخب شما در سامانه ابلاغ می گردد، که در صورت تایید مدارک و ملزومات را تهیه نموده که پس از اخذ امضاء شرکا جهت ثبت به اداره ثبت شرکت های کرمان پست می گردد پس از طی یک هفته تقریباٌ آگهی تاسیس شرکت صادر می شود. 

مدارک ثبت شرکت با مسئولیت محدود  در کرمان 

برابر اصل مدارک شناسایی اعضاء _  دو کپی از تقاضا نامه _ دو کپی از شرکت نامه _ دو کپی از اساسنامه _ دو کپی از مجمع عمومی موسس 

نام شرکت را چگونه انتخاب کنیم ؟ 

انتخاب نام شرکت با تمام حساسیتی که برخی از موکلین نشان می دهند کار دشواری نمی باشد ، اما بی تجربه بودن در این حوزه هم کم تاثیر نیست و گاهی هفته ها و ماه ها زمان برای تایید نام یک شرکت طی می شود. اسم شرکت با یک قانون کلی از سوی اداره ثبت شرکت ها تعریف شده که باید دارای سه سیلاب بوده و خلاف اخلاق حسنه نباشد. علاوه بر آن ریشه و معنای فارسی داشتن را هم باید اضافه نمود. کار دشوار برای شرکت هایی که تازه می خواهند به ثبت برسند اینجا است که نام انتخابی آنها نباید  شبیه نام های ثبت شده باشد که قانونی به حق و به جا برای حق ثبت شرکت هایی که تا کنون ثبت شده اند می باشد و از طریق استعلام شرکت مشخص می شود. . اگر در این مورد دچار چالش شدید مشاوره تعیین نام گروه آراکس می تواند کمک شایانی برای شما عزیزان و بزرگواران باشد . همچنین در خصوص استعلام اسم شرکت این مقاله مفید می باشد : استعلام نام شرکت

هزینه ثبت شرکت کرمان

شاید بخش مهمی از دغدغه شما هم این باشد که چرا تعرفه های ثبتی اعلام نمی گردد، باید به عرض برسانیم به دلیل زیاد بودن موارد و نکات در ثبت ممکن است هزینه ها کم یا زیاد گردند. برای مثال اگر شما بخواهید یک شرکت با مسئولیت محدود با دو عضو و 1000000هزار ریال سرمایه اولیه به ثبت برسانید با شخص دیگری که میخواهد یک شرکت سهامی خاص با 15 عضو و 5000000000 ریال سرمایه اولیه به ثبت برساند قطعاً باید فرق داشته باشد و حق ثبت ،هزینه تمبر و حق الوکاله وکیل در شرکت سهامی خاص بیشتر است. شایان به ذکر است که می توانید از طریق شماره های درج شده در سایت تماس حاصل نمایید وهزینه ثبت شرکت در کرمان را با توجه به توضیحاتی که در این مقاله عنوان شد از کارشناسان آراکس استعلام نمایید .  

سخن پایانی  

امید دارم که این مقاله توانسته باشد اندک نیاز شما را در حوزه ثبت شرکت در کرمان پاسخ داده باشد ، ما در گروه ثبت شرکت های آراکس بر این باوریم که بهترین خدمات را باید به موکلین خود اعطاء نماییم چون اعتبار ما در ارائه بهترین خدمات به شما معین می گردد ، ما از ابتدا با مشاوره  و ارائه بهترین خدمات با صبر و شکیبایی کنار تان خواهیم بود، قطعاً در این مسیربا انتخاب آراکس تنها نخواهید ماند. 

 واحدهای اداره ثبت شرکت ها استان کرمان

 •  اداره ثبت شرکت در سیرجان

 •  اداره  ثبت شرکت در رفسنجان

 •  اداره  ثبت شرکتدر جیرفت

 •  اداره  ثبت شرکت در بم

 •  اداره  ثبت شرکت در زرند

 •  اداره  ثبت شرکت در بردسیر

 •  اداره  شرکت در بافت

 •  اداره ثبت شرکت در شهربابک

 •  اداره ثبت شرکت در ماهان

 •  اداره ثبت شرکت در کهنوج

فرم ارسال نظر

پاسخ دادن به :

با تشکر از ارسال نظر شما . پس از تایید انتشار خواهد یافت .
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

سرعت و دقت بالا

سرمشق کسب و کار

همه جا در دسترس و پاسخگو

آخرین اخبار

 • 20 فروردین

  اصلاح ماده 4 آیین نامه اجرایی 13

  مبنی بر حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی در تامین نیازهای کشور و تقویت آنها در امر صادرات

 • 21 فروردین

  سامانه چت آنلاین

  راه اندازی سامانه چت آنلاین مجموعه حقوقی آراکس در جهت راحتی مشتریان محترم

آخرین نظرات کاربران

 • پوریا احمدی

  باسلام و احترام. ممنونم از مجموعه حقوقی پایش بخاطر ثبت برند اینجانب و برخورد و پیگیری پرسنل 

 • امیر بهروزی

  باید گفت یکی از بهترین مجموعه های ثبت شرکت، مجموعه ثبتی آراکس می باشد.