چگونه ثبت شرکت در گرگان انجام دهیم؟

چگونه ثبت شرکت در گرگان انجام دهیم؟

سرمایه گذاری در بخش خصوصی یکی از راه هایی است که می توانید با چیدمان و هدف گذاری دقیق و درست به نتیجه عالی دست پیدا کنید، سرمایه گذاری در بخش خصوصی راه های زیادی دارد که ما در این مقاله به موضوع ثبت شرکت در گرگان می پردازیم. ثبت شرکت گرگان کار چندان پیچیده ای نیست ولیکن یک سری از موارد را  باید بدانید تا بتوانید انتخابی درست داشته باشید. تفاوت افراد موفق با دیگران به خاطر ضعف در قدرت یا دانش نیست، بلکه به خاطر ضعف در اراده آنها می باشد. اگر شما می خواهید متمایز از آنها باشید و سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت در گرگان را انجام نمایید، این مقاله را از دست ندهید . 

نکاتی در خصوص ثبت شرکت در گرگان

قواعدی که ثبت شرکت های گرگان از آن پیروی می نمایند یک سری قواعد عام و کلی در کشور می باشد، ثبت شرکت از دو یا چند نفر که می خواهند مجموعه ای را راه اندازی کنند و با میزان سرمایه ای معین که برای مدتی مشخص یا نا مشخص گردهم می آیند برای انجام با موضوعاتی تجاری و یا غیر تجاری تشکیل می گردد. شرکت ها انواعی دارند که شما می توانید یکی از آنها را با توجه به شرایط و ضوابطی که می خواهید فعالیت داشته باشید را انتخاب کنید. ما دو مورد از این شرکت ها را که قانون تجارت قواعد عام تری برای آنها قرار داده و بیشتر اشخاص برای سرمایه گذاری ثبت شرکت گرگان می توانند هر کدام از این دو شرکت را انتخاب نمایند توضیح می دهیم ، که عبارت است از؛ الف) شرکت با مسئولیت محدود ب) شرکت سهامی خاص   که تفاوت های شکلی و ماهویی در این دو شرکت وجود دارد،  در ثبت شرکت با مسئولیت محدود در گرگان تعداد اعضاء حداقل باید دو نفر باشند که هیئت مدیره شرکت را هم تشکیل می دهند و درثبت شرکت سهامی خاص در گرگان 5 نفر حداقل باید حضور داشته باشند که سه نفر اعضاء هیئت مدیره هستند این سه نفر هر دو سال خورشیدی باید تمدید یا تغییر کنند و دو نفر به عنوان بازرسین شرکت تعیین می گردند که هر سال مالی باید تمدید گردند، میزان سرمایه هر شرکت متفاوت است چه سهامی خاص چه با مسئولیت محدود و بسته به میزان مبلغی است که شرکا تعیین می کنند که به طور کلی نمی تواند از یک میلیون ریال کمتر باشد. در شرکت سهامی خاص میزان سرمایه به هر میزان که باشد سی �� پنج درصد از آن را به عنوان سرمایه تعهدی به حسابی به نام شرکت در شرف تاسیس سپرده نمایید ولیکن در شرکت با مسئولیت محدود سرمایه تعهدی می باشد. با تمام موضوعات شما می توانید شرکت سهامی خاص و با مسئولیت محدود را به ثبت برسانید ولی اگر قصد ثبت شرکت در گرگان را دارید و می خواهید پس از ثبت در مناقصه یا مزایده ای شرکت کنید و یا اینکه می خواهید با ارگان های دولتی مثل شهرداری ها یا سازمان های دولتی قرارداد ببندید حتماً شرکت سهامی خاص را انتخاب نماید در صورتی که تمایل به ثبت شرکت های تعاونی، سهامی عام, مختلط سهامی یا غیر سهامی، نسبی یا تضامنی را دارید با مشاوران متخصص و وکلای پایه یک آراکس در این حوضه تماس حاصل نمایید. 

مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت در گرگان 

 • کپی شناسنامه و کارت ملی تمام اعضاء شرکت به همراه مهر برابر اصل 
 • آدرس و کد پستی شرکت 
 • اظهار نامه ثبت شرکت سهامی خاص (در دو رونوشت) 
 • شرکت نامه ثبت شرکت با مسئولیت محدود (در دو نسخه) 
 • اساسنامه در دو نسخه 
 • صورت جلسه هیئت مدیره در دو نسخه 
 •  صورت جلسه مجمع عمومی موسس در دو نسخه 

 اعضاء که در شرکت وارد می شوند نباید دارای سابقه کیفری باشند، و استخدام دولت باشند. 

ثبت آراکس

مراحل ثبت شرکت در گرگان 

تعیین موضوع شرکت که شامل موضوعات تولیدی، تجاری، صنعتی، بازرگانی و… 

تعیین نام شرکت که از سه سیلاب فارسی و بدون سابقه ثبتی مشابه نام های شرکت تا کنون ثبت شده. (جهت تعیین و انتخاب نام شرکت از مشاوره متخصصان آراکس استفاده نمایید.)

تعیین سمت اعضاء شرکت 

 تنظیم اوراق و اسناد شرکت 

ثبت نام در سامانه ثبت اسناد و املاک کشور

ارسال اوراق به اداره ثبت اسناد و املاک کشور

 پرداخت روزنامه های شرکت

جواز تاسیس و پروانه بهره برداری چیست؟ 

پس از ثبت شرکت تولیدی در گرگان شما فقط یک شرکت کاغذی دارید که بر روی کاغذ تاسیس شده بنابراین باید مجتمع صنعتی یا تجاری خود را ایجاد کنید به آدرسی که تعیین نمودید، بدین جهت باید جواز تاسیس کارخانه ، کارگاه یا واحد تولیدی اخذ نمایید زیرا جواز تاسیس به شما اجازه راه اندازی مجموعه تان را می دهد بنابراین پس از طی مراحل اداری  ایجاد کارخانه یا کارگاه تان می توانید پروانه بهره برداری را دریافت نمایید تا محصولات خودتان را تولید کنید. 

 هزینه ثبت شرکت در گرگان

در صورتی که تمایل دارید در گرگان ثبت شرکت داشته باشید و از چگونگی هزینه های آن مطلع نیستید هم اکنون با ما تماس بگیرید تا مشاوران ثبت شرکت آراکس با چند سوال از انتخاب تان برایتان استعلام هزینه نمایند.  همچنین می توانید این مقاله را برای کسب اطلاعات بیشتر بخوانید : هزینه ثبت شرکت

سخن پایانی

از مدیر موفق مجموعه ای پرسیدم: راز موفقیت شما چه چیزی بود؟ 

پاسخ داد: تصمیم
های درست

گفتم: شما چگونه تصمیمات درست گرفتید؟

جواب داد: تجربه

گفتم: شما چگونه تجربه آموختید در این زمینه؟

پاسخ دادند: از تصمیمات اشتباه 

درست است این مدیر با تصمیمات اشتباه توانست بهای ارزشمندی به نام موفقیت را به دست بیاورد ولیکن چیز با ارزشی به نام سرمایه و زمان را از دست داد، سعی کنید در زندگی با تصمیمات درست موفقیت را تجربه کنید، برای سرمایه گذاری در ثبت یک شرکت اولین قدم مهم ترین قدم در این راه است پس این را به خاطر داشته باشید که اولین اشتباه می تواند دیواری کج برایتان درست کند، با مشاوره و ارجاع پرونده ثبت شرکت در گرگان به مجتمع حقوقی ثبتی آراکس اولین قدم را بدون اشتباه بردارید.  

واحدهای اداره ثبت شرکت در استان گلستان

 •  اداره ثبت شرکت در بندرگز
 • اداره ثبت شرکت در بندر ترکمان
 • اداره ثبت شرکت در گنبدکاووس
 • اداره ثبت شرکت در علی آباد کتول
 • اداره ثبت شرکت در آزادشهر
 • اداره ثبت شرکت در کلاله
 • اداره ثبت شرکت در مینودشت

There are no comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :

شروع به جستجو درون سایت

Shopping Cart