سامانه ثبت شرکت در شیراز

برای انجام مراحل ثبت شرکت متقاضیان باید به سامانه ثبت شرکتهای شیراز مراجعه کنند و بعد از انتخاب حوزه ثبتی خود در این سامانه اطلاعات درخواستی را در سامانه ثبت شرکتها شیراز کامل نمایند توجه داشته باشید که این اطلاعات باید به طور دقیق وارد شود زیرا بعد انتخاب گزیه تایید نهایی در سامانه ثبت شرکتها در واحد ثبتی شیراز شما نمیتوانید هیچ تغییری را ایجاد نمایید.بعد از اتمام ثبت سامانه ای پیگیری روند کاری شما از طریق سامانه امکان پذیر می باشد.

سازمان ثبت اسناد و املاک کشور سامانه مکانیزه اداره ثبت شرکت‌ها و مالکیت صنعتی را راه اندازی نموده اند. در بیان اهداف راه‌اندازی این سامانه میتوان گفت: اتوماسیون کامل فرآیندهای اداره ثبت شرکت‌ها مبتنی بر کارتابل الکترونیکی، ایجاد شناسنامه الکترونیکی برای شرکت‌ها، کاهش مراجعه حضوری ارباب‌ رجوع، اطلاع‌رسانی به مراجع ذی‌صلاح، طبقه‌بندی مدیریتی اطلاعاتی، ایجاد یک مرجع ملی قابل اتکاء و حضور کلیه شرکت‌های ایرانی در تجارت جهانی از جمله اهداف تعریف شده است.

در اجرای این طرح میتوان کارکنان و کارشناسان اداره ثبت شرکت‌ها، ارباب‌رجوع (شرکت‌ها)، وزارت اقتصادی و دارایی، بیمه، مراجع قضایی، مرکز آمار ایران، مردم (مشتریان)، مدیریت استراتژیک کشور، کلیه وزارتخانه‌ها و دیگر سازمان‌ها و موسسات دولتی را به عنوان ذی‌نفعان طرح نام برد

نحوه تنظیم و تکمیل سامانه اداره ثبت شرکتها شیراز

فرآیند تکمیل سامانه الکترونیکی اداره ثبت شرکتها شیراز یک فرآیند تخصصی می باشد و کارشناسان متخصص موسسه حقوقی و ثبتی آراکس مستوانند راهنمای شما همکاران گرامی باشند .

 • در صورت نیاز به تکمیل اطلاعات در سامانه ثبتی در استان فارس می توانید از مشاوران ما در ثبت شرکت آراکس کمک دریافت نمایید.

سرعت و دقت بالا

سرمشق کسب و کار

همه جا در دسترس و پاسخگو

آخرین اخبار

 • 20 فروردین

  اصلاح ماده 4 آیین نامه اجرایی 13

  مبنی بر حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی در تامین نیازهای کشور و تقویت آنها در امر صادرات

 • 21 فروردین

  سامانه چت آنلاین

  راه اندازی سامانه چت آنلاین مجموعه حقوقی آراکس در جهت راحتی مشتریان محترم

آخرین نظرات کاربران

 • پوریا احمدی

  باسلام و احترام. ممنونم از مجموعه حقوقی پایش بخاطر ثبت برند اینجانب و برخورد و پیگیری پرسنل 

 • امیر بهروزی

  باید گفت یکی از بهترین مجموعه های ثبت شرکت، مجموعه ثبتی آراکس می باشد.