لوگو

لوگو

آراکس پیشرو در ضمینه خدمات ثبتی (ثبت شرکت و برند )و حقوقی – لوگو

لوگو

در دنیای امروز افرادی که قصد انجام تجارت های بزرگ و کوچک ، کسب سود و منافع و رضایت مشتری را دارند تصمیم به ثبت برند و در کنار آن لوگو را می گیرند تا بتوانند تبلیغات را به طور عالی انجام دهند.

در تعریف کلی لوگو چنان می توان بیان کرد که لوگو نماد و معرفی کننده برند یا نام تجاری شما محسوب میشود که در کنار نام تجاری شما طراحی می شود و از اهمیت بالایی هم برخوردار است ،زیرا همان طور که برند یا نام تجاری باید مناسب و جذاب و سادگی در تلفظ و… داشته باشد، لوگو برند شما هم باید از نظر گرافیکی طراحی منحصر به فردداشته باشد تا در ذهن مشتری ماندگار شود و لوگو معرف کالا و خدمات شما است و ارزش و اهمیت خاصی هم دارد چون باید ویژگی خوب کالا و خدمات شما در ذهن مشتری تداعی شود.

لوگو مناسب می تواند در مدت زمان کوتاه تاثیری بسیار زیاد بر روی تجارت کالا داشته باشد البته در صورتی که طراحی لوگو توسط یه شخص ماهر گرافیکی صورت بگیرد. از مهمترین عوامل طراحی مناسب لوگو، توانایی و خلق کردن اشکال متناسب و هنری که باعث جذابیت و حس بخشیدن به کالا و خدمات شود زیرا برای هر محصول باید لوگو مربوط به آن طراحی شود که از ویژگی های اصلی لوگو : سادگی ،در خاطر ماندگار ،بدون تاریخ انقضا،تطبیق پذیر بودن،متناسب بودن می باشد.

جهت اطلاع از فرایند کاری و ثبتی لوگو می توانید با کارشناسان مجرب موسسه حقوقی بین الملل آراکس تماس حاصل نموده و از فرایند خدمات ثبتی و حقوقی و همچنین مشاوره رایگان بهرمند گردید.

  • جهت اطلاع از امور مربوط به لوگو با ما در ارتباط باشید.
  • ( آراکس مشق کسب و کار )

خدمات مرتبط …

ثبت شرکت ثبت برند ثبت تغییرات شرکت مشاوره حقوقی ثبت طرح صنعتی

There are no comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :

شروع به جستجو درون سایت

Shopping Cart