مراحل ثبت شرکت تولیدی پوشاک

مراحل ثبت شرکت تولیدی پوشاک

آراکس پیشرو در زمینه خدمات ثبتی (ثبت شرکت و برند )و حقوقی – مراحل ثبت شرکت تولیدی پوشاک

ثبت آراکس در این مقاله تلاش بر آن دارد تا درباره ی مراحل ثبت شرکت تولیدی پوشاک مطالبی را به متقاضیان محترم ارائه نماید مقاله را بخوانید و چنانچه با هر سوال و موردی روبرو شدید می توانید با مشاوران و کارشناسان ما در ارتباط باشید.

مراحل اخذ مجوز کارگاه تولیدی

متقاضیان محترمی که درباره ی مراحل اخذ مجوز کارگاه تولیدی اطلاعاتی ندارند برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به مقاله مراحل اخذ مجوز کارگاه تولیدی مراجعه کنند.

یکی از انواع شرکت های پر طرفدار برای ثبت شرکت ،ثبت شرکت تولیدی است.جهت ثبت  و راه اندازی تولیدی پوشاک که یکی از پرطرفدار ترین شرکت های ثبتی است. باید مواردی را حتما مد نظر قراردهید : مثلا از خود بپرسید که چرا می خواهید تولیدی پوشاک راه اندازی کنید ؟ اگر هدف از این کار برای شما  کسب درآمد است باید بگوییم بهتر است به سراغ این کار نروید چرا که  ثبت شرکت تولیدی پوشاک صرفا با هدف کسب درآمد ممکن است آنچنان که باید شما را به موفقیت نرساند . توليد پوشاک داراي فراز و نشيب هاي زیادی  بوده و لازمه ي آن صبر و شکیبایی مي باشد و بيش از هر چيزي به علاقه و حوصله نياز دارد. پيشنهاد مي کنيم در اول کار حتي به فکر ضرر دادن هم باشيد و خود را براي مقابله با مشکلات  احتمالی آماده کنيد.جهت ثبت  و راه اندازی تولیدی پوشاک باید مواردی را حتما مد نظر قراردهید مثلا از خود بپرسید که چرا می خواهید تولیدی پوشاک راه اندازی کنید ؟ اگر هدف از این کار برای شما  کسب درآمد است باید بگوییم بهتر است به سراغ این کار نروید چرا که  ثبت شرکت تولیدی پوشاک صرفا با هدف کسب درآمد ممکن است آنچنان که باید شما را به موفقیت نرساند.

ثبت شرکت تولیدی در کرج

متقاضیان محترمی که در صدد ثبت شرکت تولیدی در کرج می باشند و اطلاعات کافی در این زمینه را ندارند برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص می توانند به مقاله آن مراجعه کنند.

مدارک لازم براي اخذ پروانه توليدی پوشاک

 1. اصل مدارک شناسايي و کارت ملي.
 2. ارائه اسناد ثبتي شرکت.
 3. يک قطعه عکس 3*4.
 4.  ارائه کارت پايان خدمت.

مدارک لازم دال بر انجام فعاليت هاي توليدي در زمينه فعاليت درخواستي  

 1. تکميل فرم درخواست و پرسشنامه ثبت شرکت تولیدی پوشاک .
 2. ثبت شرکت توليدي به دو نوع شرکت توليدي سهامي خاص و شرکت توليدي با مسووليت محدود قابل انجام است .
 3. براي تاسيس يک شرکت توليدي،ابتدا مي بايست ، در رابطه با نوع شرکت توليدي ،نام شرکت توليدي، مقدار سرمايه اوليه ،موضوع فعاليت و تعيين هيئت مديره سمت و در صد آنها و مکان تولیدی  تصميم گيري نمود و سپس نسبت به فراهم نمودن مدارک مورد نياز جهت ثبت شرکت اقدام کرد.

مدارک مورد نياز براي ثبت شرکت توليدي پوشاک سهامي خاص

 1. تصویر کارت ملي و شناسنامه همه اعضا.
 2.  اصل گواهي عدم سوء پيشينه کيفري اعضا.
 3. اخذ مجوز در صورت نياز به صدر مجوز براي فعاليت توليدي.

شرايط ثبت شرکت توليدي پوشاک سهامي خاص 

 1. حضور حداقل 3 نفر سهامدار  +2 نفر بازرس.
 2. حداقل 1.000.000 ريال سرمايه.
 3. حداقل 35% سرمايه نقداَ پرداخت شود.

مدارک مورد نياز براي ثبت شرکت توليدي پوشاک با مسئوليت محدود

 کپي کارت ملي و شناسنامه همه اعضا.
 اخذ مجوز در صورت مجوزي بودن موضوع .

شرايط ثبت شرکت توليدي پوشاک با مسئوليت محدود 

 1. حداقل 2 نفر عضو.
 2. حداقل 1.000.000 ريال سرمايه.
 3. تعهد کل سرمايه.

ثبت شرکت تولید عرقیات گیاهی

برای آگاهی و کسب اطلاعات لازم درباره ی ثبت شرکت تولید عرقیات گیاهی می توانید به مقاله آن مراجعه کنید.

مراحل ثبت شرکت تولیدی پوشاک

اشخاص حقیقی امروزه به دلیل مراوداتی که می توانند با اشخاص حقوقی داشته باشند نیاز به ثبت شرکت را احساس می کنند زیرا اگر تمایل به عقد قرارداد با چنین شخصیت های حقوقی را داشته باشند باید خودشان هم دارای چنین شخصیتی باشند .

کسانی که قصد ثبت شرکت در زمنیه تولید پوشاک را دارند ابتدا باید نسبت به مراحل ثبت شرکت تولیدی پوشاک اطلاعات کافی داشته باشند.

یکی از پرکاربردترین قالب های ثبتی برای شرکتهایی با موضوع تولیدی پوشاک ،شرکت سهامی خاص و مسئولیت محدود هستند.شرکتهای با مسئولیت محدود با حداقل 2 نفر بالای 18 سال به ثبت می رسند و شرکتهای سهامی خاص با حداقل 3 نفر سهامدار و 2 نفر بازرس قابل ثبت هستند.

نکته ی قابل توجه در ثبت چنین شرکتهایی این است که اگر قصد قید کلمه تولید در موضوع فعالیت شرکت را دارید با توجه به حوزه ی ثبتی نیاز یا عدم نیاز به مجوز در زمینه تولید مشخص می گردد.برای نمونه شرکتهایی که در کرج به ثبت می رسند بابت قید کلمه تولید در موضوع فعالیت مجوز به اداره ثبت شرکتها ارائه می دهند ولی اگر در تهران به ثبت برسند به مجوز نیاز نیست.

بعد از مشخص نمودن حوزه ی ثبتی شرکت،با ارائه مدارک شناسایی تمام ا
عضا به کارشناسان ثبتی ما و مشخص نمودن میزان سرمایه و سهم الشرکه افراد و ……. ،مراحل ثبت نام سامانه ای و سپس تنظیم اوراق انجام می شود و بعد از امضای اوراق توسط اعضا و موسسین ،مدارک جهت بررسی کارشناس و صدور اگهی تأسیس به اداره ثبت شرکتها ارسال می گیرد.

جهت اطلاع از فرایند کاری و ثبتی مراحل ثبت شرکت تولیدی پوشاک می توانید با کارشناسان مجرب موسسه حقوقی بین الملل آراکس تماس حاصل نموده و از فرایند خدمات ثبتی و حقوقی و هم چنین مشاوره رایگان بهرمند گردید.

 • جهت اطلاع از امور مربوط به مراحل ثبت شرکت تولیدی پوشاک با ما در ارتباط باشید.
 • ( آراکس مشق کسب و کار )

خدمات مرتبط …

There are no comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :

شروع به جستجو درون سایت

Shopping Cart