مزایای ثبت شرکت در کرج

شرکت  قراردادی است، که بین افراد حقیقی و حقوقی منعقد می گردد. هرگاه دو یا چند شریک یا سهامدار با هدف تقسیم سود و زیان بین خود اقدام به تاسیس شرکت میکنند،به اصطلاح به آن شرکت تجاری گفته می شود. در صورتیکه با هدفی غیر از کسب سود باشد، همانند فعالیت های خدماتی ، آموزشی و.. به آن شرکت یا موسسه غیرتجاری گفته می شود. در جوامع امروزی با توجه به مزایای ثبت شرکت اقتصادگران و کسبه هایی هم که به صورت سنتی فعالیت میکردن اقدام به ثبت شرکت در کرج می کنند، تا فعالیت های خود را در قالب حقوقی ادامه دهند.این افراد در پی کسب سود و اعتبار بیشتر و توسعه فعالیت های خود در ابعاد بزرگتر می باشند. درسال های اخیر با توجه به استان شدن کرج این تقاضا بیشتر شده زیرا استان البرز از یک سو نزدیکترین استان به تهران می باشد و از سوی دیگر شاه راه ارتباطی بین استان تهران و استان های قزوین گیلان تبریزو غیره... می باشد. و همچنین شهر کرج در همسایگی شهرستان های هشتگرد، نظرآباد،آبیک و شهرک های صنعتی همچون شهرک صنعتی اشتهارد می باشد. ثبت آراکس آماده خدمت رسانی در کلیه امور ثبتی و اداری در سراسر ایران می باشد.

مزایای ثبت شرکت در کرج

1- مهم ترین و اصلی ترین مزایای ثبت شرکت در کرج تایید کسب و کار شما به صورت قانونی می باشد. به علاوه کسب و کار شما مورد حمایت مراجع قانونی قرار می گیرد و با این حمایت شما می توانید آسوده خاطر به کسب و کار خود ادامه دهید و آن را توسعه ببخشید.

2-اشخاصی که به صورت انفرادی فعالیت اقتصادی می کنند، مسئولیت های مالی و حقوقی فعالیتشان به عهده خودشان می باشد. در صورتی که با ثبت شرکت در کرج این مسئولیت بین اعضاء هیئت مدیره و شرکاء تقسیم می شود.

3- با ثبت شرکت در کرج شما میتوانید از تسهیلات بانکی و مجوز هایی که دریافت آنها ازارگان های دولتی برای انجام فعالیت‌هایی که نیاز به گرفتن مجوز دارند بهره مند شوید.

4-از دیگر مزایای ثبت شرکت در کرج این است، که شما‌ می‌توانید در مزایده و مناقصه‌های دولتی و خصوصی شرکت کرده و از مزایای آن بهره‌مند شوید. حضور در این مزایده و مناقصه‌ها باعث ‌می‌شود که شما با ارگان های و سازمان های بزرگ آشنا شده و پیرو آن معاملات پرسودی انجام دهید.

5- معمولا شخصیت های حقوقی معتبر یرای پیشگیری از مشکلات قانونی ترجیح‌ می‌دهند که با شرکت‌های ثبت شده مراوده مالی داشته باشند و همکاری کنند. با ثبت شرکت در کرج میتوان از شرکت های مادر و بزرگ اخذ نمایندگی کرد.

6- تبلیغات گسترده و پر بازده برای فعالیت و خدمات شما زمانی امکان پذیر می شود که کسب و کار شما رسمی و شناخته شده باشد. در صورت ثبت نکردن شرکت ممکن است فعالیت شما و تبلیغات آن مورد سوء استفاده قرار گیرد.

7-با ثبت شرکت در کرج شما می توانید جهانی شوید و با اشخاص حقیقی و حقوقی کشورهای دیگر قرارداد ببندید.

8-با ثبت شرکت در کرج می توانید از امکانات بیمه برای خود و کارمندانتان استفاده نمایید.

9-مزایای دیگر ثبت شرکت در کرج این است که برخی از فعالیت ها از معافیت مالیاتی بهره مند خواهند شد.

در جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص فواید ثبت برند به مقاله آن مراجعه نمایید و اطلاعات لازم را کسب نمایید.

سرعت و دقت بالا

سرمشق کسب و کار

همه جا در دسترس و پاسخگو

آخرین اخبار

 • 20 فروردین

  اصلاح ماده 4 آیین نامه اجرایی 13

  مبنی بر حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی در تامین نیازهای کشور و تقویت آنها در امر صادرات

 • 21 فروردین

  سامانه چت آنلاین

  راه اندازی سامانه چت آنلاین مجموعه حقوقی آراکس در جهت راحتی مشتریان محترم

آخرین نظرات کاربران

 • پوریا احمدی

  باسلام و احترام. ممنونم از مجموعه حقوقی پایش بخاطر ثبت برند اینجانب و برخورد و پیگیری پرسنل 

 • امیر بهروزی

  باید گفت یکی از بهترین مجموعه های ثبت شرکت، مجموعه ثبتی آراکس می باشد.