چگونگی راه اندازی شرکت

در دنیای امروز بیشتر مردم تلاش می کنند که فعالیت های خود را در حوزه های اقتصادی، صنعتی، کشاورزی، تولیدی و…… به انجام برسانند زیرا افراد به منظور تشکیل و راه اندازی انواع شرکت های تجاری و شرکت های غیر تجاری از خودشان میل و رغبت بیشتری نشان می دهند تا از مزیت های این شرکت ها استعمال نمایند.

به قراردادی که با توجه به آن اعضا یا شرکا سودی که از این سرمایه به دست آورده اند را بین خودشان تقسیم می نمایند شرکت می گویند.

در مقررات و قانون ایران شرکت ها دربردارنده شخصیتی حقوقی می باشند. هنگامی که شما می خواهید شرکتی را تشکیل و راه اندازی کنید بایستی به نوع شرکت و هم چنین حوزه ای را که قصد دارید در رابطه با آن فعالیت خود را آغاز کنید را تعیین و معین نمایید.

موضوع و مبحث این مقاله قواعد و ضوابط شرکت می باشد که به شکل درست و کامل در دو مبحث بررسی و ارزیابی می شود.

جهت مالعه بیشتر در مورد مراحل ثبت شرکت می توانید به مقاله آن مراجعه نمایید .

چگونگی راه اندازی شرکت

به منظور تاسیس و راه اندازی شرکت مواردی لازم به ذکر است که به شرح ذیل می باشد:

🔷 شناخت نیاز مردم و مشخص کردن محصول

شما بایستی اول تعیین نمایید که قصد دارید چه محصولی را وارد عرصه بازار نمایید وبعد از آن شما بایستی در اندیشه برطرف نمودن نیاز و رضایت مندی مردم از این محصول باشید و به سوددهی کمتر فکر کنید.

🔷 قیمت گذاری محصول یا خدمت

از این که محصول خود را در اوایل تاسیس و راه اندازی زیر قیمت به فروش برسانید ترس و هراس و نگرانی نداشته باشید در نخست شما می بایست مشتری های خودتان را جلب نمایید و به خریداری نمودن محصولات و خدمات خود به وسیله آنان پافشاری و تاکید نمایید.

🔷 مشخص کردن زمان برای فروش اولین محصول

در صورتی که به منظور به فروش رساندن محصول خود به مدت زمان6 ماه نیاز دارید بایستی تا یکسال سرمایه و دارایی خود را دربرداشته باشید اگز غیر از این عمل نمایید قادر نمی باشید مقاومت کنید شایان ذکر است که شما می توانید از استرس ناشی از نقص و کمی سرمایه و راندمان بد با بودجه بندی سرمایه جلوگیری نمایید.

🔷 تعیین تفاوت شما با دیگر رقبا

آیا می دانید محصول یا خدمت شما چه وجه متفاوتی با رقیب های دیگر دارد و چه چیزی را رونق و گسترش داده است؟ روال و شیوه ویژه ، فروش بیشتر و عناصری از قبیل کیفیت و دقت از عامل های تاثیر گذار در بهبودی و گسترش کسب و کار شما می باشند.

🔷 بازار خود را مشخص کنید

برای آن که شما بتوانید محصولات خود را به فروش برسانید و خدمات خود را ارائه دهید به شبکه های اجتماعی نیازمند می باشید و در مرحله بعد بایستی قادر باشید برای کسب و کار و فعالیت خود وب سایتی را راه اندازی نمایید.

🔷 یادگرفتن اصول فروش حرفه ای

شما بایستی یاد بگیرید که به خوبی گوش کنید و به خوبی صحبت نمایید.این دو عامل از راه و روش های با ارزش و با اهمیت فروشنده های پیروز و موفق می باشد.

🔷 شناختن مراحل انجام و تکمیل پروژه

به منظور تولید محصول خود راه و روشی را در نظر داشته باشید تا قادر باشید نتیجه و اینده و عواقب آن را تا حدودی پیش بینی نمایید به منظور این امر شما بایستی تقدم و ترجیح های خود را تعیین و تشریح نمایید.

در انتهای این مقاله خاطر نشان می شویم که در صورت مواجه شدن با هر نوع مشکل و یا سوالی با موسسه ثبت آراکس تماس حاصل فرمایید ما همواره شما را یاری می نماییم.

ثبت آراکس پیشرو در ضمینه خدمات ثبتی (ثبت شرکت و برند )و حقوقی - چگونگی راه اندازی شرکت

جهت اطلاع از فرایند کاری و ثبتی چگونگی راه اندازی شرکت می توانید با کارشناسان مجرب موسسه ثبت آراکس تماس حاصل نموده و از فرایند خدمات ثبتی و حقوقی و همچنین مشاوره رایگان بهرمند گردید.

 • جهت اطلاع از امور مربوط به چگونگی راه اندازی شرکت با ما در ارتباط باشید.
 • ( آراکس مشق کسب و کار )

سرعت و دقت بالا

سرمشق کسب و کار

همه جا در دسترس و پاسخگو

آخرین اخبار

 • 20 فروردین

  اصلاح ماده 4 آیین نامه اجرایی 13

  مبنی بر حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی در تامین نیازهای کشور و تقویت آنها در امر صادرات

 • 21 فروردین

  سامانه چت آنلاین

  راه اندازی سامانه چت آنلاین مجموعه حقوقی آراکس در جهت راحتی مشتریان محترم

آخرین نظرات کاربران

 • پوریا احمدی

  باسلام و احترام. ممنونم از مجموعه حقوقی پایش بخاطر ثبت برند اینجانب و برخورد و پیگیری پرسنل 

 • امیر بهروزی

  باید گفت یکی از بهترین مجموعه های ثبت شرکت، مجموعه ثبتی آراکس می باشد.