ثبت شرکت و برند استانها


ثبت شرکت در شیراز

شما می توانید با ثبت شرکت در شیراز ارزش و اعتبار فعالیتهای خود را بالا ببرید. اطلاعات لازم در خصوص ثبت شرکت و برند و تغیییرات را ازکارشناسان آراکس جویاشوید
دی-10-1396
بیشتر

اداره ثبت شرکتها در شیراز

تمام فعالیتهای شرکت زیر نظر این اداره ثبت شرکتهای شیراز امکان پذیر می باشد و موسسین انها نمیتوانند به حوزه های دیگر این اداره مراجعه کنند.
دی-10-1396
بیشتر

ثبت برند در شیراز

آراکس پیشرو در ضمینه خدمات ثبتی (ثبت شرکت و برند ) و حقوقی - برای ثبت برند در شبراز شما میتوانید با مشاوران تخصصی موسسه حقوقی و ثبتی آراکس در تماس باشید.
دی-10-1396
بیشتر

ثبت برند در یزد

گروه ثبتی آراکس در کرج با چندین سال سابقه درخشان در ثبت برند و ثبت لوگو آماده خدمت رسانی به فعالان اقتصادی و تولید کنندگان می باشد.
دی-10-1396
بیشتر

ثبت برند در کیش

گروه ثبتی آراکس در کرج با چندین سال سابقه درخشان در ثبت برند و ثبت لوگو آماده خدمت رسانی به فعالان اقتصادی و تولید کنندگان می باشد.
دی-10-1396
بیشتر

ثبت شرکت در یزد

شما میتوانید با ثبت شرکت در یزد ارزش و اعتبار فعالیتهای خود را بالا برده و از امتیازات آن بهره مند شوید.اطلاعات دقیق و جامع را از کارشناسان آراکس جویا شوید
دی-6-1396
بیشتر

سامانه ثبت شرکت در شیراز

برای انجام مراحل ثبت شرکت، تغییرات متقاضیان باید به سامانه ثبت شرکتهای شیراز مراجعه کنند و بعد از انتخاب حوزه ثبتی خود در این سامانه فرایند را انجام دهند .
دی-6-1396
بیشتر

ثبت برند در هرمزگان

گروه ثبتی آراکس با چندین سال سابقه درخشان در ثبت برند و ثبت لوگو آماده خدمت رسانی به فعالان اقتصادی و تولید کنندگان می باشد. گروه ثبتی آراکس در خدمت شماست
دی-6-1396
بیشتر

ثبت برند در اهواز

گروه ثبتی آراکس با چندین سال سابقه درخشان در ثبت برند و ثبت لوگو آماده خدمت رسانی به فعالان اقتصادی و تولید کنندگان می باشد.
آبان-30-1396
بیشتر

ثبت برند در اصفهان

گروه ثبتی آراکس با چندین سال سابقه درخشان در ثبت برند و ثبت لوگو آماده خدمت رسانی به فعالان اقتصادی و تولید کنندگان در سراسر کشور می باشد.
آبان-24-1396
بیشتر

ثبت برند در قم

گروه ثبتی آراکس در کرج با چندین سال سابقه درخشان در ثبت برند و ثبت لوگو آماده خدمت رسانی به فعالان اقتصادی و تولید کنندگان می در سراسر کشور می باشد.
آبان-23-1396
بیشتر

ثبت برند در رشت

گروه ثبتی آراکس با چندین سال سابقه درخشان در زمینه ثبت برند و ثبت لوگو آماده خدمت رسانی به فعالان اقتصادی و تولید کنندگان می باشد.
آبان-21-1396
بیشتر

سامانه ثبت شرکت در بیرجند

برای انجام مراحل ثبت شرکت متقاضیان باید به سامانه ثبت شرکتهای بیرجند مراجعه کنند و بعد از انتخاب حوزه ثبتی خود در این سامانه فرایند را انجام دهند.
مهر-19-1396
بیشتر

تنظیم طرح توجیهی و جواز صنایع در بیرجند

با توجه به سند چشم انداز کشور و حمایت از تولید کنندگان داخلی، دولت تسهیلات ویژه ای را در این راستا به تولید کنندگان ارائه می نماید.کارگروه موسسه ثبتی آراکس
مهر-19-1396
بیشتر

ثبت اختراع در بیرجند

هر قسم اختراع جدید در اداره مالکیت صنعتی که به کاشف یا مخترع آن حق انحصاری دهد قابل ثبت خواهد بود و برای مخترع آن حق حمایت دربر خواهد داشت.موسسه ثبتی آراکس
شهریور-5-1396
بیشتر

سرعت و دقت بالا

سرمشق کسب و کار

همه جا در دسترس و پاسخگو

آخرین اخبار

 • 20 فروردین

  اصلاح ماده 4 آیین نامه اجرایی 13

  مبنی بر حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی در تامین نیازهای کشور و تقویت آنها در امر صادرات

 • 21 فروردین

  سامانه چت آنلاین

  راه اندازی سامانه چت آنلاین مجموعه حقوقی آراکس در جهت راحتی مشتریان محترم

آخرین نظرات کاربران

 • پوریا احمدی

  باسلام و احترام. ممنونم از مجموعه حقوقی پایش بخاطر ثبت برند اینجانب و برخورد و پیگیری پرسنل 

 • امیر بهروزی

  باید گفت یکی از بهترین مجموعه های ثبت شرکت، مجموعه ثبتی آراکس می باشد.