ثبت شرکت و تغییرات


ثبت تغییرات موسسه غیر تجاری

نحوه ی تغییرات در موسسات غیر تجاری دقیقاَ همانند سایر شرکت ها و با همان روال و روند صورت می پذیرد. در این مقاله به توضیح انواع تغییرات و مراحل ثبت تغییرات خواهیم پرداخت.
اردیبهشت-30-1397
بیشتر

استعلام ثبت شرکت

استعلام ثبت شرکت - استعلام برند - برای تشریح استعلام و چگونگی شماره ثبت شرکتها لازم است ابتدا به طور خلاصه معنا و مفهوم شماره ثبت شرکت را بیان نماییم ،
دی-19-1396
بیشتر

ثبت شرکت مسئولیت محدود درکرج

شرکت با مسئولیت محدود در کرج نوعی شرکت است که از حداقل دو نفر شریک برای انجام امور تجاری و خدماتی تشکیل شده است. گروه ثبتی آراگس
دی-3-1396
بیشتر

چگونگی ثبت شرکت در کرج

ثبت شرکت در کرج با کمترین زمان و کمترین قیمت تخصص اصلی گروه ثبتی آراکس می باشد. همواره شعار اصلی آراکس انجام امور توسط کارشناسان و وکلای خبره دادگستری ست.
دی-3-1396
بیشتر

ثبت تغییرات شرکت ها

قوانین شرکتها طی گذشت چند سال ممکن است تغییر کنند و برای آن که شرکت بتواند خود را با تحولات تطبیق دهد، باید در قوانین شرکت یکسری تغییرات را اعمال نمایند .
دی-3-1396
بیشتر

تاسیس شرکت

گروه ثبتی آراکس با چندین سال سابقه درخشان در ثبت تخصصی انواع شرکت،تغییرات شرکت،نقل و انتقال سهام شرکت و غیره...آماده خدمت رسانی به متقاضیان محترم می باشد
دی-3-1396
بیشتر

استعلام شرکت ثبت شده و نام شرکت

یکی از دغدغه های اصلی افراد در قراردهای خود استعلام شرکتهای ثبت شده می باشد و موسسه ثبتی آراکس با سالها تجربه راهنمای ایمن شما در این زمینه خواهد بود.
دی-3-1396
بیشتر

انتخاب نام شرکت

انتخاب نام و اسم خاص برای ثبت شرکت (حقوقی) بسیار حائز اهمیت می باشد.مشاورین موسسه حقوقی و ثبتی آراکس بطور شبانه روزی در خدمت شما فعالان اقتصادی می باشند .
دی-2-1396
بیشتر

شرایط ثبت شرکت در کرج

برای ثبت شرکت در کرج باید در ابتدا از شرایط ثبت شرکت اطلاعات کافی داشته باشید. جهت کسب اطلاعات از شرایط ثبت شرکت مقاله گروه ثبتی آراکس را مطالعه فرمایید .
دی-2-1396
بیشتر

نحوه ثبت شرکت

گروه ثبتی آراکس در کرج با چندین سال سابقه در زمینه ثبت شرکت، ثبت تغیرات شرکت، ثبت برند و غیره...آماده خدمت رسانی به شما متقاضیان محترم می باشد. گروه آراکس
دی-2-1396
بیشتر

مزایای ثبت شرکت در کرج

مهمترین و اصلی ترین مزیت ثبت شرکت تایید کسب و کار شما به صورت قانونی می باشد. گروه ثبتی آراکس آماده خدمت رسانی در کلیه امور ثبتی شما عزیزان می باشد .
دی-2-1396
بیشتر

ثبت شرکت با مسئولیت محدود

گروه ثبتی آراکس در کرج با بهره گیری از کارشناسان خبره در امور ثبت شرکت،تغیرات شرکت،نقل و انتقال سهام و غیره آماده خدمت رسانی به متقاضیان محترم می باشد.
آذر-5-1396
بیشتر

روش ثبت شرکت سهامی خاص

گروه ثبتی آراکس در کرج با بهره گیری از کارشناسان خبره در امور ثبت شرکت،تغیرات شرکت،افزایش و کاهش سهام و غیره...آماده خدمت رسانی به متقاضیان محترم می باشد.
آذر-5-1396
بیشتر

نحوه راه اندازی شرکت

گروه ثبتی آراکس در کرج با چندین سال سابقه درخشان در ثبت تخصصی انواع شرکت،تغییرات شرکت،نقل و انتقال سهام شرکت و غیره... در خدمت متقاضیان محترم می باشد.
آبان-30-1396
بیشتر

رتبه 5 پیمانکاری

.گروه ثبتی آراکس در کرج با بهره گیری از کارشناسان خبره در زمینه اخذ رتبه 5 پیمانکاری آماده خدمت رسانی به متقاضیان محترم می باشد.
آبان-24-1396
بیشتر

سرعت و دقت بالا

سرمشق کسب و کار

همه جا در دسترس و پاسخگو

آخرین اخبار

 • 20 فروردین

  اصلاح ماده 4 آیین نامه اجرایی 13

  مبنی بر حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی در تامین نیازهای کشور و تقویت آنها در امر صادرات

 • 21 فروردین

  سامانه چت آنلاین

  راه اندازی سامانه چت آنلاین مجموعه حقوقی آراکس در جهت راحتی مشتریان محترم

آخرین نظرات کاربران

 • پوریا احمدی

  باسلام و احترام. ممنونم از مجموعه حقوقی پایش بخاطر ثبت برند اینجانب و برخورد و پیگیری پرسنل 

 • امیر بهروزی

  باید گفت یکی از بهترین مجموعه های ثبت شرکت، مجموعه ثبتی آراکس می باشد.