مالکیت صنعتی ( برند،طرح،اختراع )


ثبت تغییرات موسسه غیر تجاری

نحوه ی تغییرات در موسسات غیر تجاری دقیقاَ همانند سایر شرکت ها و با همان روال و روند صورت می پذیرد. در این مقاله به توضیح انواع تغییرات و مراحل ثبت تغییرات خواهیم پرداخت.
اردیبهشت-30-1397
بیشتر

خانه

صفحه اصلی
اردیبهشت-24-1397
بیشتر

ثبت علامت تجاری

ثبت علامت تجاری یا برند ضامن تشخیص محصولات و خدمات از یکدیگر، توسط مشتریان می گردد.جهت ثبت برند یا علامت تجاری خود باگروه وکلای آراکس رایگان مشاوره نمایید.
دی-12-1396
بیشتر

ثبت اختراع در کرج

برای اینکه بتوانیم از اختراع خود حفاظت نماییم و حق انحصاری بهره وری از آن را بدست آوریم، باید ثبت اختراع انجام دهیم.گروه ثبتی آراکس مجری تخصصی ثبت اختراع.
دی-5-1396
بیشتر

چگونگی ثبت برند در کرج

گروه ثبتی آراکس با چندین سال سابقه درخشان در زمینه ثبت برند و ثبت لوگو آماده خدمت رسانی به فعالان اقتصادی و تولید کنندگان می باشد.
دی-3-1396
بیشتر

ثبت برند

ثبت برند با کمتریت اشتباه و عدم تشابه با برندهای دیگر تخصص موسسه آراکس می باشد. برای دریافت استعلام برند با گروه ثبتی آراکس تماس حاصل فرمایید.
دی-2-1396
بیشتر

ثبت اختراع

اختراع ثمره تراوش ذهنی، و نوآوری یک شخص است که برای اولین بارمطرح میگردد .گروه ثبتی آراکس در کرج آماده خدمت رسانی در کلیه امور ثبتی به متقاضیان می باشد.
دی-2-1396
بیشتر

علامت تجاری

به منظور ثبت علامت تجاری لازم است اظهارنامه ثبت ‌علامت به همراه نمونه علامت وفهرست كالاها یا خدماتی كه برای آنها علامت تقاضا شده است ارسال گردد.موسسه آراکس
دی-2-1396
بیشتر

مراحل ثبت برند

آراکس ارائه دهنده خدمات ثبت شرکت و برند و خدمات حقوقی شرکتها - جهت کسب اطلاعات تخصصی مراحل ثبت برند با کارشناسان مجرب آراکس تماس بگیرید (مشاوره رایگان) .
دی-2-1396
بیشتر

برند در کرج

آراکس ارائه دهنده خدمات ثبت شرکت و برند و خدمات حقوقی شرکتها - ثبت برند لاتین و فارسی حقیقی و حقوقی در کرج توسط کارشناسان خبره مؤسسه حقوقی بین الملل آراکس
دی-2-1396
بیشتر

سامانه ثبت شرکت در کرج و استان البرز

برای اینکه بتوانیم ثبت شرکت را خودمان انجام دهیم باید نحوه کار با سامانه ثبت شرکت در کرج و استان البرز را یاد بگیریم. گروه ثبتی آراکس مجری انحصاری ثبت شرکت
دی-2-1396
بیشتر

ثبت طرح صنعتی در کرج

با ثبت طرح صنعتی در کرج محصولاتتان را انحصاری کنید - نحوه ، شرایط و مراحل ثبت طرح های صنعتی در کرج - مدارک لازم جهت تقاضای ثبت طرح صنعتی در کرج -گروه آراکس
دی-2-1396
بیشتر

قانون ثبت علائم تجاری

علائم تجاری نشانی است که قابلیت کالاهای تولیدی یا خدمات ارائه شده توسط یک شخص یا شرکت را نسبت به کالاها یا خدمات سایر رقیبان تمایز میدهد. موسسه ثبتی آراکس
دی-2-1396
بیشتر

ثبت نام علامت تجاری

علامت تجاری شناسه ای است برای متمایز کردن کالا ها،خدمات و موارد تولیدی شخص و یا شرکت ها تا مشتریان بتوانند آنها را از سایر رقیبان تشخیص دهند. موسسه آراکس .
دی-2-1396
بیشتر

ثبت برند در بوشهر

گروه ثبتی آراکس با چندین سال سابقه درخشان در ثبت برند و ثبت لوگو آماده خدمت رسانی به فعالان اقتصادی و تولید کنندگان می باشد.
آذر-8-1396
بیشتر

سرعت و دقت بالا

سرمشق کسب و کار

همه جا در دسترس و پاسخگو

آخرین اخبار

 • 20 فروردین

  اصلاح ماده 4 آیین نامه اجرایی 13

  مبنی بر حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی در تامین نیازهای کشور و تقویت آنها در امر صادرات

 • 21 فروردین

  سامانه چت آنلاین

  راه اندازی سامانه چت آنلاین مجموعه حقوقی آراکس در جهت راحتی مشتریان محترم

آخرین نظرات کاربران

 • پوریا احمدی

  باسلام و احترام. ممنونم از مجموعه حقوقی پایش بخاطر ثبت برند اینجانب و برخورد و پیگیری پرسنل 

 • امیر بهروزی

  باید گفت یکی از بهترین مجموعه های ثبت شرکت، مجموعه ثبتی آراکس می باشد.